Eski CEO , Kripto Paradan Daha Çok Web3 ile İlgileniyor!

web3 haberleri

Google’ın eski CEO’su ve başkanı olan Eric Schmidt , verdiği bir demeçte Web3’ün geleceğiyle çok ilgilendiğini dile getirdi. Kripto Paradan, Daha Çok Web3 ile İlgileniyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Eric Schmidt, Web3’ün Geleceğiyle Çok İlgileniyor

Eski Google yöneticisi Eric Schmidt, bir çok farklı kripto para birimlerine para yatırdığını dile getirdi. Ancak blockchain teknolojisinin en ilginç kısmının kripto para birimleri olmadığını da sözlerine ekledi ve şu ifadeleri kullandı;

”Bir kişi olarak kimliğinizi kontrol edebileceğiniz [internetin] ve merkezi bir yöneticinizin olmadığı “Yeni Bir Model”, bu çok güçlü. Çok cazip ve çok merkezi olmayan. 25 yaşımdayken her şeyin merkezden uzaklaştırılacağını düşündüğümü hatırlıyorum.”

Schmidt, yeni başlayan bir yazılım mühendisi olsaydı, yapay zekaya (AI) veya Web3‘e odaklanacağını söyledi. Web3’e olan ilgisinin çoğu blok zinciri projesinde kullanılan tokenlardan kaynaklandığını da sözlerine ekleyerek devam etti.

Önerilen Makaleler

[Web3′s] Ekonomi ilginç. Platformlar ilginç ve kullanım kalıpları da ilginç” .[Bu] Henüz çalışmıyor, ancak çalışacak.”

Schmidt, kripto para birimlerine hayran olmasına rağmen, çoğu blok zinciri ağının kimsenin onlara saldırmadığından emin olmak için çok zaman harcadığını belirtti.

Schmidt bazı kripto paralara sahip olduğunu kabul etmesine rağmen, yatırım yaptığı belirli paraların adını vermedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.