6 Görevden Birini Tamamla, Çok Değerli APE NFT’leri Kazanma Şansını Yakala!

mayc nft
Abone Ol 

NFT denilince aklınıza ilk gelen koleksiyonlardan birisi APE NFT olduğuna eminim . APE NFT’lerin popülerliği o kadar fazla ki dünyanın en ünlü sanatçıları , oyuncuları , sporcuları bu koleksiyonda yer alan sevimli maymunlara milyonlarca TL değerinde satın almalar gerçekleştirmişti . Şimdi sıra sizde ! Lider kripto para borsası Binance , APE NFT hediye ediyor . Evet yanlış duymadınız binlerce hatta milyonlarca TL değerinde APE NFT koleksiyonundan kazanma şansınız var . 

Yapmanız gerekenler ise çok basit ! Bir dakika siz hala Binance avantaj ve özelliklerinden yararlanamıyor musunuz ? Sizi hemen Burada yer alan linkten lider kripto para borsasına davet ediyorum.

6 görevden birini tamamla, çok değerli APE NFT’leri kazanma şansını yakala!

 • Kampanya Süresi: 11/07/2022 00:00 AM UTC – 13/08/2022 11:59 UTC

Yeni Kullanıcılar

 • “APEGIVEAWAY” referans kodunu kullanarak kaydolun ve hesap doğrulama işlemini tamamlayın.

Mevcut Kullanıcılar

 • Kazanma şansı için Ticaret yapın !

Çekilişe katılmak için aşağıdakilerden herhangi birini tamamlayın . Daha fazlasını yaparsanız, aldığınız MAYC’ye daha yakın olursunuz .

 • Hesap doğrulamasını tamamlayın
 • 10 BUSD‘den fazla değerde bir Spot ticaret yapın
 • 50 BUSD’den daha büyük bir genel spot işlem hacmine ulaşın
 • 5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba bakın
 • 5 veya daha fazla ilk kez tüccara bakın
 • 5 veya daha fazla ilk kez NFT alıcısına bakın

Kazanma şansınızı artırmak için daha fazla arkadaşınızı Binance ‘a davet edin . 5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba, ilk kez alım satım yapanlara veya ilk kez NFT alıcılarına bakın. Tamamlanan her gereksinim size 1 ekstra giriş sağlayacaktır.

 • Uygunluk:  Yarışma, yalnızca (i) giriş sırasında on sekiz (18) yaşında veya daha büyük (veya Katılımcının ikamet ettiği yargı bölgesinde geçerli olan diğer yasal reşit olma yaşı) olan kişilere açıktır. , geçerli bir pasaport numarasına sahip ve ara Binance kişisel doğrulama sürecini geçen; (ii) Yarışma Dönemi başlamadan önce aktif bir e-posta hesabına ve İnternet erişimine sahip olanlar; ve (iii) şu ülkelerde ikamet edenler: Avustralya, Güney Asya, Tayvan, Türkiye ve belirli Güneydoğu Asya pazarları.
 • Nasıl Girilir:   Yarışma, Binance tarafından belirtilen zamanlarda (“Mücadele Dönemi”) başlayacak ve sona erecektir. Yarışmaya giriş yöntemleri promosyon malzemelerinde belirtilecektir ve tüm girişler Yarışma Döneminde alınmalıdır. Katılımcılar, promosyon malzemelerinde belirtilen yönergeleri takip ederek giriş yapabilirler.
 • Ödül: Toplam 100+ ETH değerinde NFT’lerden oluşan bir ödül havuzu.
 • Büyük APE Etkinliği İçin Kurallar ve Diğer Bilgilendirmeler

Şimdi Dünyanın En Büyük NFT Pazarına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Eşsiz NFT Koleksiyonlarını Keşfetmeye Başlayın ! 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !