Legends of Aria (ARİA) Token Nedir ?

legends of aria
Abone Ol 

Kripto ekosisteminde oyna kazan oyunları artık daha popüler hale gelmeye başlıyor . Yine oyna kazan platformu olarak karşımıza çıkan Legends of Aria (ARİA) Token Nedir ?

Legends of Aria (ARİA) Token Nedir ?

Legends of Aria, zincir üzerinde hareket etme sürecinde olan tam gelişmiş bir MMORPG’dir. Oyun, oyuncuların araziye sahip olabilecekleri, kendi sanal evlerini inşa edebilecekleri ve NFT’ler olarak basılabilecek ve yeniden satılabilecek sanal varlıklar kazanmak için çeşitli beceriler kullanabilecekleri geniş bir dünyaya girebilecekleri nihai bir fantezi metaverse olacak.

Oyun, sürdürülebilir tek tokenlı bir ekonomiye sahip olacak. Bu ekonomide, Legends of Aria belirteci (veya ARIA tokeni), oyunun yönetişim ve ana hizmet belirteci olarak çalışacaktır. Oyunda çok sayıda süreç için gerekli olacak ve bu sistemlerin çoğu, süreçte tokenları yakacak ve arzı sürekli olarak söndürecek. Belirli yarışmaları veya oyun içi etkinlikleri kazanmanın dışında, oyunda ARIA tokenlarını kazanmanın bir yolu yoktur .


Oyuncular, oyundaki öğeleri (nadir silahlar ve zırhlar gibi) toplayarak ve ardından bu öğeleri yaklaşan NFT pazaryeribde satarak zamanlarından para kazanabilirler. Oyuncunun evinin tapusu, karakterleriniz ve hatta evcilleştirilmiş evcil hayvanlarınız dahil olmak üzere oyundaki hemen hemen tüm varlıklar NFT olarak basılabilir ve pazar yerimizde yeniden satılabilir.

Aria Token Nedir ?

Legends of Aria tokeni (veya $ARIA), oyunda çok fazla fayda sağlayan bir yönetişim ve yardımcı program tokenidir. Bu, birkaç sistemde yakılan deflasyonist bir para birimidir.

  • Token Adı: Legends of Aria
  • Kayan nokta sembolü: ARIA
  • Ondalık Sayılar: 18
  • Ağlar: Solana, Matic , AN

İlginizi Çekebilir ;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.