Ana SayfaAltcoin HaberleriDefactor (FACTR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Defactor (FACTR) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Defactor, DeFi ile Geleneksel İşletme arasında köprü olacak ve bunu kolay ve erişilebilir bir hizmet haline getirecek.

spot_img

Defactor, TradFi, Blockchain, Fintech ve Hukuk alanlarında mükemmel bir geçmişe sahip bir ekip tarafından kuruldu. Peki tam olarak Defactor (FACTR) coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır?

Defactor (FACTR) Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Defactor (FACTR) Coin Nedir?

Defactor, DeFi’de gerçek dünya varlıkları için katılım sürecini hızlandıracak bir platformdur. Merkezi olmayan finans ile geleneksel işletmeler arasında bir köprüdür. Gerçek dünya varlıkları NFT’lere dönüştürülebilir ve NFT, kripto alanında mevcut olan büyük miktardaki likiditeden fon almak için kullanılabilir.

Bu, bunun nasıl yapılacağını anlayacak altyapıya veya bilgiye sahip olmayan geleneksel işletmeler için zor bir süreçtir. Defactor, DeFi ile Geleneksel İşletme arasında köprü olacak ve bunu kolay ve erişilebilir bir hizmet haline getirecek.

Defactor (FACTR) Coin Nasıl Alınır?

Defactor (FACTR) coin satın almak için aşağıdaki adımları takip edin;

  1. Buradan Kaydolun
  2. FACTR/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Defactor (FACTR) Coin Nereden Alınır?

FACTR satın almak istediğiniz zaman Gate.io borsasını tercih edebilirsiniz. Gate.io 2013 yılından itibaren faaliyet gösteren en eski kripto para borsaları arasında yer almaktadır.

Defactor Kurucular Kimlerdir?

Alejandro Gutierrez ve Ernesto Vila, Defactor’un kurucu ortaklarıdır. Onlar DeFi’nin bu sektörünün ilk öncülerinden bazılarıdır. Bir süredir gerçek dünya varlıklarını Consol Freight’e dahil etme işinde yer alıyorlar ve deneyimleri, Defactor’a hedeflerine ulaşma yeteneği kazandırıyor.

Defactor (FACTR) Kurucusu

Yalnızca 300 milyon FACTR tokenı olacak Al-Geri Al ve Yap Modeli Defactor hizmetleri FACTR tokenlarına mal olacak FACTR bir yönetişim tokeni olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar