Ana SayfaAirdrop & TestnetZerolend Airdrop Rehberi (İlk Dağıtım 29 Nisan)

Zerolend Airdrop Rehberi (İlk Dağıtım 29 Nisan)

Zerolend Airdrop dağıtımının ilk kademesi 29 Nisanda Gerçekleşecek.

spot_img

Bu yazımızda 29 Nisan’da airdrop dağıtımı gerçekleşmesi beklenen Zerolend coinden hak kazanmak için detaylı rehberi sizlere sunacağız. Peki tam olarak Zerolend nedir, airdrop nasıl kazanılır. İlk airdrop dağıtımı için son tarih 29 Nisan olarak belirtilidi. 

Zerolend Airdrop Rehberi

  1. ZeroLend airdrop sayfasına ulaşın.
  2. Sayfada yer alan sosyal medya görevlerini tamamlayın. 
  3. Eğer daha önce Linea Testnet görevlerini yapmış ve Linea XP kazanmak istiyorsanız, Linea Market havuzunda işlem yapmanızı öneririm. 
  4. Yukarıdaki bağlantıyı kullanarak kaydolursanız ayrıca %20 bonus alacaksınız.
  5. Kullanıcılar lansmandaki puanlara göre Zero Coin alacaklar.
  6. ZERO’nun lansman sırasında dolaşımdaki arzının toplam %10’u airdrop katılımcılarına dağıtılacak. Bu miktar baya büyük olduğu için katılmakta fayda vardır. 
  7. Ayrıca potansiyel olarak daha fazla airdrop kazanmak için ZeroLend platformunda tokenları ödünç almayı ve ödünç almayı deneyin .
  8. Belitilen havuzlardan ezETH stake ederseniz, 5 airdrop aktivitesinden yararlanabilirsiniz. 
  9. Airdrop duyurusunu buradan kontrol edin .

Zerolend Nedir?

ZeroLend, zkSync üzerine kurulu yerel stablecoin içeren bir borç verme protokolüdür. ZeroLend’in temel ürünü merkezi olmayan saklama dışı likidite piyasasıdır. ZeroLend, AAVE V3’ün bir çatalıdır ve teşvik mekanizmalarında onu Radiant Capital’e çok benzer kılan değişiklikler vardır. ZERO, ZeroLend ekosisteminde hem yardımcı program hem de yönetişim tokeni olarak hizmet eder. Token sahipleri, ücret indirimleri, ödüller ve oy hakları gibi çeşitli avantajlara erişmek için tokeni kullanabilir.

ZeroLend, lansman sırasında ZERO’nun dolaşımdaki arzının %10’unu airdrop katılımcılarına airdrop yapacak. Airdrop’a kaydolun ve puan kazanmak için basit görevleri tamamlayın. Ayrıca her yönlendirme için daha fazla puan kazanın. Puanlar lansman sırasında Zero coinlere dönüştürülecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar