Ana SayfaKripto Para HaberleriYearn.finance (YFI) Neden Düşüyor? Resmen Magmaya Yolculuk!

Yearn.finance (YFI) Neden Düşüyor? Resmen Magmaya Yolculuk!

Yearn.finance (YFI) fiyatı (Canlı) birkaç saat içinde %45 düşerek 14.500 dolardan 8.300 dolara düştü. Çoğu yatırımcı bu düşüşün ardında ne tarz bir kötü haber olduğunu merak ediyor. Genellikle bu tarz düşüşler hack, dava, delist gibi olaylardan sonra gelir. 

spot_img

Kripto para piyasasında Binance borsasından elde edilen verilere göre popüler altcoin Yearn.finance (YFI) son 24 saat içerisinde %43 oranında düşüş yaşadı. Token yatırımcıları, Yearn.finance (YFI) neden düşüyor, düştü, fiyatı tekrar artar mı gibi soruların cevabını merak ediyor. 

Yearn.finance (YFI) Neden Düşüyor?

Yearn.finance (YFI) fiyatı (Canlı) birkaç saat içinde %45 düşerek 14.500 dolardan 8.300 dolara düştü. Çoğu yatırımcı bu düşüşün ardında ne tarz bir kötü haber olduğunu merak ediyor. Genellikle bu tarz düşüşler hack, dava, delist gibi olaylardan sonra gelir.

yearn finance coin neden düşüyor yfı neden düşüyor

250 milyon doların üzerindeki piyasa değeri saatler içinde yok olup 525 milyon dolardan 275 milyon dolara düştü. Piyasa değeri yeniden yükseliyor ancak ani düşüş nedeniyle yatırımcıların güveni resmen yok olmak üzere.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Bazı kullanıcılar ve uzmanlar, YFI coinin tüm arzının neredeyse yarısının 10 cüzdanda tutulduğu için bunun içeridekiler tarafından yapılmış açık bir çıkış dolandırıcılığı olduğuna inanıyor. Bunlara kripto borsalarının cüzdan adresleri de dahildir.

yfı coin neden düştü neden düşüyor artar mı noldu ne olur

Coinglass verilerine göre YFI, son 24 saatte 5 milyon dolardan fazla tasfiye gördü. YFI sözleşme pozisyonları bir zamanlar 162 milyon dolara kadar ulaşmıştı. Şu anda büyük platformlardaki YFI pozisyonları düştü. Ayrıca, YFI açık pozisyonu (OI) önemli ölçüde arttı, bu da yatırımcıların YFI’de kısa pozisyon açtığını gösteriyor.

Bu Hafta Altcoinlerde Düşüş Var

Geçriğimiz hafta altcoinler için resmen sürekli artışların yaşandığı, hatta ufak çaplı boğanın bile ayak seslerinin yer aldığı bir dönem oldu. Fakat bu hafta içi Bitcoin kanalında başlayan düşüş, altcoinlere sert yansıdı.

Yinede kripto para piyasası tüm bu olanlara rağmen son dönemde en çok yatırım alan araçlardan biri haline geldi. Özellikle Bitcoin son 1 yıl içerisinde karlılık konusunda altın ve borsaya fark attı. 

Spot Bitcoin ETF Onayı Neden Gecikiyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar