Yasa Dışı Büyük Yeraltı Madenciliği Çiftliği Bulundu

Yeraltı Madenciliği Çiftliği bulundu
Abone Ol 

Rosseti Kuzey Kafkasya uzmanları, Stavropol Bölgesi’nin Shpakovsky bölgesinde büyük bir maden çiftliği keşfetti. Kolluk kuvvetleriyle birlikte 66 ASIC madencisine el konuldu. Büyük Yeraltı Madenciliği Çiftliği Bulundu

Stavropol’de keşfedilen büyük yeraltı madenciliği çiftliği

Nadezhda köyünün bir sakininin evine oldukça büyük bir maden çiftliği yerleştirdiği bildirildi. Elektrik şebekesine yasa dışı bir şekilde bağlandı ve ekipmana güç sağlamak için bir düşürücü trafo merkezi kurdu.

Güç mühendislerine göre, yeraltı madencisi yaklaşık 954.000 kWh tüketti. Enerji maliyeti 6 milyon ruble’nin üzerindedir.

Yasa Dışı Yeraltı Madenciliği bulundu

“Şu anda, enerji mühendisleri başarılı bir şekilde çalıştılar ve iddia edilen enerji hırsızlığı vakalarını tespit etmek için bir mekanizma kullanıyorlar. Rosseti Kuzey Kafkasya Güvenlik ve Yolsuzlukla Mücadele Departmanı Müdür Yardımcısı Yury Korolev, “Uzmanlarımız, tüketilen elektriğin hacmi ve elektrik şebekesi bölümündeki yükteki değişiklikler de dahil olmak üzere suçluları tespit ediyor” dedi.

Hasar miktarının büyük olduğu göz önüne alındığında, yeraltı madencisi cezai sorumlulukla karşı karşıya kalabilir.

Daha önce , birkaç Tomsk sakininin madencilik ekipmanlarına ve bir otel binasına güç sağlamak için 24 milyon ruble tutarında elektrik çaldığı bildirildi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.