Ana SayfaCoin Yorum - AnalizWormhole (W) Coin Fiyat Tahminleri

Wormhole (W) Coin Fiyat Tahminleri

Projenin fiyat tahminlerine gelecek olursak ilk listelemede dolaşan arz 1.8 Milyar adet olarak bildirilmiştir.

spot_img

Wormhole W coin Binance dahil tüm borsalarda yerini almayı başardı. Başarılı bir listeleme gerçekleştiren proje daha önce airdrop dağıtımı sayesinde ciddi bir topluluk kitlesine ulaştı. Bu yazımızda, Wormhole (W) coin fiyat tahminleri / fiyat tahmini Nisan, Mayıs, Haziran 2024 verilerini sizlerle paylaşacağız.

Şimdi Wormhole W Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Wormhole (W) Coin Fiyat Tahminleri

Binlerce kullanıcı Womrhole fiyat tahminleri, listeleme fiyatını merak ediyor. Bilgi kripto olarak yeni çıkan coinler hakkında ilk fiyat tahminlerini sizler için araştırıyor ve paylaşıyoruz. Burada yer alan tahminler sadece bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Wormhole ilk listelemede Binance, Bybit, Bitget, Gate.io gibi major borsalarda yer alarak büyük bir hacim kazanacaktır. Bu kapsamda fiyat dalgalanmaları çok fazla yaşanabilir. Tüm bunların yanı sıra Wormhole airdrop dağıtımı nedeniyle fiayt oynaklığıda meydana gelebilir.

Projenin fiyat tahminlerine gelecek olursak ilk listelemede dolaşan arz 1.8 Milyar adet olarak bildirilmiştir. Dolaşan arz ve TVL baz alınarak listeleme esnasında fiyat 0.45 – 1.5 dolar arasında açılış yapabilir.

Eğer fiyat 2 yada daha üstü bir seviyeden açılış yaparsa kademeli düşüş bizleri bekleyebilir. Fiyat 0.45 centin altında açarsa kademeli yükseliş kaçınılmaz olabilir.

Listelemeden sonra fiyat dalgalanmaları bittikten sonra, fiyatın 0.50 – 1 Dolar arasında yer almasını bekliyoruz. Altcoin boğası başlarsa fiyat 3 Dolar seviyelerine kadar uzanabilir. Ayı döneminde fiyatın beklentinin çok çok altına inmesi mümkün. 

Kripto para ayısında bu kadar da düşmez diye düşünmeyin, her zaman daha aşağı bir noktası vardır. Nisan ayında yer alan Bitcoin halving ile beraber beklentiyi al haberi sat olayı yaşanabilir. Buda fiyatın olumsuz etkilenmesine neden olabilir. Bu yüzden dikkat etmekte fayda vardır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar