Ana SayfaCoin Yorum - AnalizWormhole Coin Yorum ve Geleceği

Wormhole Coin Yorum ve Geleceği

W Coin yorum ve geleceği hakkında boğanın devam etmesiyle ciddi bir fiyat yükselişi bizleri bekleyebilir. İlk dolaşan arz 1.8 Milyar adet olarak bildirilmiştir.

spot_img

Binance listeleme haberinin ardından binlerce kullanıcı Wormhole W Coin fiyat performansını ve analizlerini merak ediyor. İşte Wormhole W Coin yorum ve geleceği hakkında bazı veriler.

Şimdi Wormhole W Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Wormhole Coin Yorum

Wormhole, çok zincirli uygulamalara ve köprülere uygun ölçekte güç sağlayan önde gelen birlikte çalışabilirlik platformudur. Wormhole, geliştiricilerin likiditeye ve 30’dan fazla önde gelen blockchain ağı üzerindeki kullanıcılara erişmesini sağlayarak DeFi, NFT’ler, yönetişim ve daha fazlasını kapsayan kullanım senaryolarına olanak tanır.

Bu kapsamda Wormhole piyasanın önde gelen blockchain platformlarıyla entegre ve partner kapsamında çalışmaktadır. Wormhole’u güçlü kılan bir diğer unsursa projenin yatırımcıları ve ekosistem destekçileridir. Aşağıda yer alan görseldeki firmalar Wormhole’e hem ticari hemde faaliyetsel anlamda ortaklık ve yatırım desteği sunmuştur.

wormhole partner yatırımcı ortak geleceği analiz

Tüm bu unsurlar göz önüne alındığında projenin çok güçlü bir destek ile piyasada yer aldığını belirtmemiz gerekiyor. Wormhole projesi gelecekte de çok olumlu bir izlenime sahip görünüyor. Herkesin merak ettiği bir diğer unsursa projenin yerel tokeni olan W Coin.

W Coin yorum ve geleceği hakkında boğanın devam etmesiyle ciddi bir fiyat yükselişi bizleri bekleyebilir. İlk dolaşan arz 1.8 Milyar adet olarak bildirilmiştir. TVL ve dolaşan arz baz alındığında tüm listelemeler bitince fiyat 0.45 – 1.3 Dolar arasında yatay bir pozisyon alabilir. 

Wormhole Coin Geleceği

Wormhole topluluk oluşturmak adına arzın belirli bir kısmını kullanıcılarına airdrop olarak dağıttı. Artık kripto para piyasasında bir proje olarak ayakta kalmak istiyorsanız ilk hedefiniz topluluğu elinizde tutmak olacaktır.

Topluluğu elinde tutamayan her bir proje çöp olma yolunda ilerleyecektir. Bu kapsamda Wormhole kemik bir kitle oluşturmayı başardı. Gelecekte de ekosistem içi ödüllendirmeler ve airdroplarla kullanıcıları destekleyecektir.

Wormhole Coin projesinin toplam token arzı 10 Milyar adet olarak bildirilmiş. İlk arzın 1.8 milyar adet olacağı varsayılırsa kademeli olarak olarak bu arz artacaktır. Eğer kripto para piysası boğada olursa arzın artması çok etkilemez. Fakat ayı piyasasında fiyatın düşüşü sert olabilir.

Yinde W Coin gelecek vaateden nadir kripto para birimleri arasına girmeyi başarabilir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar