Ana SayfaCoin Yorum - AnalizWormhole W Coin İlk Çıktığında (Listelemede) Kaç Dolar Olur?

Wormhole W Coin İlk Çıktığında (Listelemede) Kaç Dolar Olur?

Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız makalede ki iki farklı senaryoyu da değerlendirip, ona göre analiz yapmanız mantıklı olabilir. Sonuçta 1.8 Milyar adet dolaşan W token piysada yer alacak. 

spot_img

Wormhole projesinin yerel kripto para birimi olan W Coin 3 Nisan 2024 15:00 TSİ itibariyle Binance ve diğer major borsalarda listelenecek. Listeleme öncesinde binlerce yatırımcı Wormhole W coin ilk çıktığında – ilk listelemede kaç dolar olur sorusunun cevabını merak ediyor. İşte tüm cevap lar Bilgi Kripto yorum sitesinde.

Şimdi Wormhole W Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Wormhole W Coin İlk Çıktığında (Listelemede) Kaç Dolar Olur?

Wormhole projesinin yerel tokeni olan W Coin ilk listelemede Binance’de yer alarak büyük bir itibar kazandı. Projenin destekçileri arasında büyük bir blockhain kitlesi yer alıyor. Tüm bunlar ele alındığında Wormhole yatırımcılarına ciddi kazanç sunabilir. 225 Milyon Doların üstünde yatırım alan proje ilk çıkışta büyük hype yaratabilir.

Gelelim herkesin merak ettiği sorunun cevabına Wormhole ilk çıktığında yada ilk listelemede kaç dolar olur sorusunun cevabına. Burada iki farklı senaryo bizleri bekleyebilir. Birincisi yüksekten açılış ve kademeli düşüş. İkincisi düşükten açılış ve kademeli yükseliş.

İlk senaryoda fiyatın 1.5 – 2 Dolar arasında açıp kademeli olarak 0.55 – 1 Dolar arasına yerleşmesi beklenebilir. Bazı borsalarda limit satın alma nedeniyle kullanıcılar fiayta bakmadan düşükten açar ümidiyle market buy yapmaktadır. Buda fiyatın yüksekten açılmasına neden oluıyor.

İkinci senaryoda fiyat beklentinin altında açabailir. İlk listelemede 0.55 – 0.65 arasında yada altında bir açılış fiyatın kademeli olarak yükselmesine neden olacaktır.

Eğer yatırım yapmayı düşünüyorsanız iki farklı senaryoyu da değerlendirip, ona göre analiz yapmanız mantıklı olabilir. Sonuçta 1.8 Milyar adet dolaşan W token piysada yer alacak. 

Burada yer alan veriler sadece belirli şartlar sağlandığında ön görülerden oluşmaktadır. Yatırım tavsiyesi oalrak algılanmamalıdır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar