Ana SayfaAltcoin HaberleriBinance Yeni Coin (Wormhole W) Listelemesini Duyurdu!

Binance Yeni Coin (Wormhole W) Listelemesini Duyurdu!

Wormhole, işletmelerin bağımsız kripto köprüleri veya çok zincirli uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir bağlantı platformudur.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, yeni çıkan popüler kripto para projelerini listelemeye devam ediyor. Son yapılan duyuruya göre Binance, Wormhole W coin projesini tohum etiketiyle listeleyecek. İşte listelemeye dair detaylar, Bilgi Kripto Haber sitesinde. 

Şimdi Wormhole W Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Binance Wormhole W Coin Listeleyecek!

Lider kripto para borsası Binance, yeni kripto para listelemesini duyurdu. Binance listelemeye dair şu detayları paylaştı;

binance wormhole w coin listeleme duyurusu tarihi saati

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, Wormhole’u (W) listeleyecek ve aşağıda belirtilen spot alım satım çiftlerini 03/04/2024 günü saat 15.00 (TSİ) itibarıyla alım satıma açacaktır.

Yeni Spot Alım-Satım Çiftleri: W/BTC, W/USDT, W/FDUSD and W/TRY.Kullanıcılar artık W yatırarak alım satım hazırlığı yapabilir.

Çekim işlemleri 04/04/2024 günü saat 15.00’te (TSİ) açılacaktır. W Listeleme Ücreti: 0 BNB.Akıllı Sözleşme: Solana Lütfen dikkate alınız: W’ya Tohum Proje Etiketi uygulanacaktır.

TRY itibari para birimidir ve başka herhangi bir dijital para birimini temsil etmemektedir. Çekim işlemlerinin yaklaşık açılma zamanı, kullanıcılara referans olması için verilmiştir.

Kullanıcılar, işlemlerin asıl durumunu çekim sayfasında görüntüleyebilir.Orijinal dili İngilizce olan bu makalenin çevrilmiş versiyonunda tutarsızlıklar olabilir. Tutarsızlıkların olduğu durumlarda en son ve en doğru bilgiler için lütfen bu orijinal versiyona bakın.

Wormhole Hakkında

Wormhole, işletmelerin bağımsız kripto köprüleri veya çok zincirli uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan bir bağlantı platformudur.

Kripto köprüleri farklı blok zincirlerini bağımsız, özel bir kullanıcı arayüzü aracılığıyla birbirine bağlarken, çok zincirli uygulamalar dijital varlıkları bir uygulamanın kendisi içinde aktarmanıza olanak tanır ve özel kripto köprülerine olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Wormhole platformu, diğerlerinin yanı sıra Wormhole Foundation, Wormhole Labs ve xLabs, Superteam, Lurk (ZK mühendisliği) ve Zpoken (ZK mühendisliği) gibi merkezi olmayan ekipler tarafından geliştiriliyor.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar