Ana SayfaAltcoin HaberleriWAIV Care Nedir ? WAIV Coin Nasıl Alınır ?

WAIV Care Nedir ? WAIV Coin Nasıl Alınır ?

spot_img

Son zamanlarda fiyat artışı ile dikkatleri çeken WAIV Care ‘ e göz atacağız bu makelemiz de. Binance Smart Chain’de kâr amacı gütmeyen bir kuruluş ve hayır kurumu simgesi olan WAIV, doğal afetlerden zarar görmeye eğilimli kıyı topluluklarına giysi, yiyecek, su ve daha fazlasını içeren malzemelerle yardım etmek için blok zincir teknolojisini kullanır.  Peki tam olarak WAIV Care Nedir ? WAIV Coin Nasıl Alınır ? WAIV Care Toplam Arz ! WAIV Coin Nereden Alınır ? 

WAIV Care Nedir ?

Binance Smart Chain’de kâr amacı gütmeyen kuruluş ve hayır kurumu simgesi olan WAIV, doğal afetlerden zarar görmeye olasılığı olan kıyı topluluklarına giysi, yiyecek, su ve daha fazlasını içeren malzemelerle yardım etmek için blok zincir teknolojisini kullanır. WAIV, doğal afetlere yatkın ve doğal afetlerden etkilenen kıyı topluluklarının yardımına yardımcı olmak için malzeme ve insani yardım sağlamaya odaklanan bir ekipten oluşmaktadır. Ek olarak tedarik ve kaynak , üretim ve iş uygulamalarımızda uzun vadeli sürdürülebilirliğe odaklanıyoruz. Ekip üyeleri ayrıca, organizasyonal ortak lokasyonların da insani yardımın fiziksel bir parçası olması amaçlanmıştır.  Ayrıca her işlemin %0,6’sı bir yardım cüzdanına girmektedir. Söz konusu jetonları fiyatı aşağı çekecek büyük partiler halinde satmak yerine, 9 günlük ortalama hacim kullanılarak ve 24 saatlik süre boyunca satılmaktadır. Böylece tepe ve dip zamanlaması olmamaktadır.

waıv coin nedir

WAIV Care Toplam Arz !

WAIV Care Toplam Arz : 1.000.000.000 ‘dir.

Önerilen Makaleler

WAIV Coin Nasıl Alınır ? WAIV Coin Nereden Alınır ?

WAIV Care  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. WAIV  Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap ve  Hotbit  Borasısında yer aldığını görebilirsiniz. WAIV Care Nedir ? WAIV Coin Nasıl Alınır ? WAIV Care Toplam Arz ! 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar