Verasity Coin Nedir ? VRA Coin Kaç TL ?

vra coin nedir

Verasity ( VRA ) , kullanıcıyı ödüllendiren video modelinden faydalanan ve online video sektöründeki mevcut problemleri çözen lider bir şirket durumdadır. Analistlere göre ise adaleti sunan ve sahteciliğe izin vermeyen VRA Coin’in buna bağlı olarak yüksek ilgi göreceğini belirtiyorlar. Peki VRA Coin Kaç TL ? VRA Coin Nerden Alınır ? VRA Coin Nasıl Alınır ? Verasity Coin Nedir ? Verasity Coin Toplam Arz !

Verasity Coin ( VRA ) Nedir ?

Verasity ( VRA ) , kullanıcıyı ödüllendiren video modelinden faydalanan ve online video sektöründeki mevcut problemleri çözen lider bir şirket durumdadır. VRA, video reklamlarındaki Botları tespit edilmesini sağlayan bir blockchain projesi oalarak bilinmektedir.. Kullanıcılar video izleyerek VRA tokeni kazanmaktadırlar. Online reklamların %40’ı sahte kullanıcılar tarafından görüntülenmektedir. Böyle bir  problem hem içerik oluşturanları hem de reklam aracılarını doğal olarak zarara uğratmaktadır. Verasity ise 400 milyar dolarlık online reklam sektöründeki bu problemi ortadan kaldırmayı hedeflemektedir. VRA sahte reklam görüntülenmelerini Proof of view ile çözmektedir. Verasity çıkardığı uluslararası patern aplikasyonu ile gerçek izleyicileri ödüllendirip sahte izleyicileri anında tespit ederek reklam sektöründe oluşan 140 milyar dolarlık sahtekarlığın önüne geçmektedir. Video platformundaki görüntülenmeleri blockchain üzerindeki alışverişe dönüştüren bu sistem kendi verile ile gerçek olup olmadığını merkeziyetsiz bir şekilde onaylamaktadır.

verasity coin nasıl alınır

VRA Coin Kaç TL ?

Verasity Coin Toplam Arz !

Verasity Coin Toplam Arz : 10.368.525.869 VRA ‘ dir.

Önerilen Makaleler

 VRA Coin Nerden Alınır ? – VRA Coin Nasıl Alınır

Verasity Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. VRA Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.VRA Coin Kaç TL ? VRA Coin Nerden Alınır ? VRA Coin Nasıl Alınır ? Verasity Coin Nedir ? Verasity Coin Toplam Arz ! 

  • VRA Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.