Ana SayfaAltcoin HaberleriVenom Coin Nasıl, Nereden Alınır?

Venom Coin Nasıl, Nereden Alınır?

Venom blockchain'in ana ağ lansmanı sırasında ihraç edilecek ilk token arzı 7.200.000,OOO VENOM'dur.

spot_img

Uzun bir süreden beri testnet aşamasında olan Venom projesi, geçtiğimiz günlerde Mainnet duyurusunu paylaştı. Artık tüm gözler Venom coinin listelenmesi yönünde. X (Twitter) üzerinden listelemeri paylaşan Venom aynı anda bir çok borsada yer almayı başaracak. Peki tam olarak Venom Coin nasıl ve nereden alınır, toplam dolaşan arz bilgisi?

Venom Coin Ticaretine Katılmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Venom Coin Nasıl Alınır?

Venom coin ilk kez Gateio borsasında listelenecektir. Üstelik listelenemden önce Startup alanında airdrop olarak dağıtılacaktır. Bu sayede Gateio üyesi olarak belirli VIP seviyeleri sayesinde Airdrop kazanabilirsiniz. Venomsatın almak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Kaydolun.
  2. Venom/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

venom nasıl alınır nereden alınır how to buy startup airdrop

Venom Coin Nereden Alınır?

Venom Coin aynı anda bir çok borsada listelenecek. Venom coin nereden alınır sorusunun cevabı Gate.io, OKX ve Poloniex’dir. Bu borsalar arasında en güvenilir olan Gate.io borsasıdır. Borsa 2013 yılında beri hizmet vermektedir. Yeni çıkan coinleri ve popüler memecoinleri listelemesiyle bilinen Gate.io, projeleri listelemeden önce Startup alanında Airdrop olarak dağıtıyor.

Venom Coin Hakkında (Toplam, Dolaşan Arz ve İnceleme)

Venom blockchain’in ana ağ lansmanı sırasında ihraç edilecek ilk token arzı 7.200.000,OOO VENOM’dur. Bu ilk arzın 15.596’sı (1.116B) kilidi açılacak ve hemen kullanıma hazır olacak, 84.56’sı (6.084B) ise kilit altında. Kilitli tokenler, ilk doğrulayıcıların hissesi olarak ilk arzın %10’unu (720 milyon) içeriyor.

Öngörülen yıllık enflasyon oranı -%1 (-72.000.000 VENOM)

Diğer Yazılar:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar