Ana SayfaAirdrop & TestnetGateio Borsasına Kaydol, 1500 USDT+VIP2'ye Kadar Ödüller Kazan!

Gateio Borsasına Kaydol, 1500 USDT+VIP2’ye Kadar Ödüller Kazan!

Bilgi Kripto X Gate.io iş birliği kapsamında binlerce dolar vadeli işlem kuponu ve VIP seviyeler dağıtıyoruz. İlk 500 kişiyle sınırlıdır.

spot_img

Bilgi Kripto olarak yaklaşık 3 yıldan fazladır Türk kullanıcılarımıza ekosistemde yer alan fayda ve ödüllerden yararlanmaları için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu sefer büyük ödüller sizleri bekliyor. Bilgi Kripto x Gateio iş birliği kapsamında yeni kullanıcılar 1500 USDT ve VIP2’ye varan ödüller kazanıyor! Şimdi Gateio (Gate.io) borsasına kaydol ödüllerden hemen yararlan. 

Gateio x Bilgi Kripto Kampanyasına Buradan Kaydol, 100 ve Katları USDT Yatır VIP2 Seviyesi ve Minimum 300 USDT Vadeli İşlem Kuponu Kazanın!

Gateio Borsasına Kaydol, Ödülleri Kazan!

Not: Etkinlik 23 Mart 20 Nisan 2024 Arasında Geçerlidir. Ödül vadeli işlem kuponu olarak verilir, ilk 500 kişiyle sınırlıdır, ilk gelen kazanır. Bu etkinlik sadece Bilgi Kripto koduyla kaydolan ilk 500 kişi için geçerlidir. 

gateio airdrop bonus vıp 2 voucher kupon vadeli

Etkinlik kapsamında, bize ait olan Referans Linkinden Kaydolan, kimlik doğrulamasını tamamlayan ve net 100 USDT yatıran yeni kullanıcılar 3 kat indirim avantajı elde edebilir. Ne kadar çok para yatırılırsa, maksimum 1500 USDT ödül ile indirim o kadar yüksek olur! Ödüller günlük olarak dağıtılır!

Tüm bunların yanı sıra belirtilen hacimleri tamamlayan kullanıcılar ekstra olarak kupon kazanacaktır. Kazandığınız vadeli işlem kuponundan elde ettiğiniz tüm karlar cüzdanınıza yansır. Elde ettiğiniz zarar bakiyenizden düşmez.

Kupon bitene kadar kullanabilirsiniz. Kar çektikten sonra Kupon silinecektir. Bu yüzden mantıklı işlemler açmaya özen gösterin.

VIP Seviyeleri Sayesinde 1 Ay Ücretsiz Airdrop Kazanın!

Kampanyaya katılan ve görevleri yerine getiren kullanıcılar, 1 aylık VIP2 seviyesi kazancaktır. Gateio Startup alanında VIP 2 seviyesine sahip olan her kullanıcı ücretsiz Startup’lara katılarak yeni çıkan coinlerden airdrop kazanabilir. Airdrop kazanmak için hiçbir ücret ödemezsiniz işlemler tamamen ücretsizdir.

  • VIP seviyesi kazandıktan sonra Gateio Startup alanına tıklayın.
  • Aktif olan projelerin üstüne tıklayın ve Ücretsiz Airdrop Kazan yazısını seçin.
  • Proje listelenmeden hemen önce bakiye hesabınıza yansıyacaktır.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar