Ana SayfaAirdrop & TestnetWhales Market (xWHALES) Airdrop

Whales Market (xWHALES) Airdrop

WHALES tokenı, Whales Market'in omurgasıdır ve ücret paylaşım mekanizmaları ve geri satın alma özellikleri aracılığıyla platformun büyümesini şeffaf bir şekilde yönlendirir.

spot_img

Whales Market, platformundaki ticaret faaliyetleri için kullanıcıları ödüllendirmek üzere tasarlanmış dinamik bir teşvik programı olan xWHALES Airdrop’u başlattı. 

Ocak 2024’te Whales Market üzerinde aktif olan traderlar, erken katılımlarının tanınmasıyla ilk 78.054 xWHALES teşvikinden yararlanmaya hak kazandı.Ayrıca, toplam $ BLOCK arzının %3’ü, BlockGames Airdrop Puanlarına göre topluluğa tahsis edilecektir . 

Whales Market Nedir?

Whales Market, kullanıcıların airdrop’ları gerçekleşmeden önce takas etmelerine olanak tanıyan bir uygulamadır. Kullanıcılar yaklaşan airdroplar için puan alıp satabilir, bu da daha büyük airdrop tahsisleri için puanları nakde çevirme veya puanlardan yararlanma olanağı sunar. Platform, airdrop’larda gelecekteki taleplerin alınıp satılması için piyasa öncesi listelerde, OTC piyasalarında ve Puan Piyasasında alım satımı destekler.

Whales Market (xWHALES) Airdrop Rehberi

  1. Whales Market’in merkezi olmayan OTC ticaret platformuna gidin  .
  2. Zincirler arası ödeme ve teşvikleri etkinleştirmek için cüzdanınızı bağlayın .
  3. Toplam katkı ücretine ve son dönemdeki işlem hacminize bağlı olarak teşvik ödüllerine hak kazanmak için alım satım fırsatlarını belirlemek ve Airdrop tahsisleri, Puanlar, Tokenlar ve NFT WL’ler alım satımına başlamak için Balina Piyasası Listeleme Takvimini kontrol edin  .
  4. Protokol gelirinin %60’ını paylaşmak için $WHALES stake edin ve karşılığında xWHALES $ kazanın. $xWHALES, gelir payının alınmasını sağlar ve OTC piyasalarında teminat görevi görür.
  5. Ayrıca , piyasaya sürüldükten hemen sonra herhangi bir tokenin ticaretini yapmak için tasarlanmış son teknoloji ürünü bir bot olan Unibot’ta 0 ücret karşılığında Solana tokenlarının alım satımını da düşünebilirsiniz .

Whales Token Nedir?

WHALES tokenı, Whales Market’in omurgasıdır ve ücret paylaşım mekanizmaları ve geri satın alma özellikleri aracılığıyla platformun büyümesini şeffaf bir şekilde yönlendirir. Ek olarak kullanıcılar, birden fazla zincirde kolaylaştırılmış Airdrop takibi için LootBot’un yenilikçi zincir üstü terminalinden yararlanabilir .

Whales Market Puan Pazarı Nasıl Çalışır?

Puan Piyasasında kullanıcılar, puan satın alarak veya satarak airdrop’larda gelecekteki hak taleplerini takas edebilirler. Süreç teminat koymayı içeriyor ve puanlar tokenlara dönüştürülebilir hale geldikten sonra ödeme için 24 saatlik bir son tarih var.

Kullanıcılar puan satın almak veya satmak için mevcut teklifleri seçebilir veya fiyat, miktar ve protokolü belirterek kendi tekliflerini oluşturabilirler. Teminat, emirlerin yerine getirilmesi, satın alma noktaları ve emirlerin iptal edilmesiyle ilgili ücretlerle birlikte ticarete bağlılığı sağlar.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar