VenoFinance Nedir? VNO Coin Yorum, Geleceği!

VNO Coin Yorum
Abone Ol 

VenoFinance listeleme haberlerinin ardından gündeme gelirken proje ile ilgili detaylara yerdik. VenoFinance ( VNO Coin) Nedir? VNO Coin Yorum, Geleceği!

VNO Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

VenoFinance (VNO Coin) Nedir?

Veno, Cronos üzerine kurulu bir likit staking protokolüdür. Amacı, tüm $CRO stake etme işlemleri için tek noktadan bir çözüm olmak ve daha düşük stake etme komisyonu ve Cronos eko genelinde derin entegrasyon ile son derece güvenli, sıvı bir $CRO formu sağlamak.

Veno kullanıcıları, $CRO’larını doğrudan protokolümüzle stake edebilecek ve likit $CRO tokenı ($LCRO) alabilecekler.

Sadece LCRO’ya sahip olarak, LCRO tokenı CRO staking getiri değerini otomatik olarak tahakkuk ettirirsiniz; Böylece LCRO, Cronos DeFi ekosisteminde özgürce kullanılabilir. Veno’nun likit staking belirteci LCRO, stake edilmiş CRO’nuzu kullanmanın en kapsamlı, en düşük maliyetli ve en güvenilir yöntemini sunar.

Hizmetin güvenilirliğini ve verimliliğini en üst düzeye çıkaran, dikey olarak entegre edilmiş bir sıvı staking protokolü olup; uzun vadede fiyat açısından rekabetçi bir hizmet sunulmasını sağlayan;

  • Kendi düğüm altyapıdan ve/veya ortaklarımızın altyapısından yararlanarak maliyet tasarrufu sağlanır
  • Güvenilirlik, kurumsal düzeydeki düğüm kurulumumuz ve düğüm altyapısını çalıştırma konusundaki derin uzmanlığımızla sağlanır.
  • Ayrıca, beklenmedik bir ceza kesme durumunda kullanıcı fonlarını güvence altına almaya yardımcı olacak bir sigorta modülü var.

Tokenın ekosistem genelinde benimsenmesini ve faydasını en üst düzeye çıkarmayı hedefleyeceğiz ve bunun gerçekleşmesi için en büyük ekosistem ortaklarından bazılarıyla çalışılmaktadır;

  • Cronos Ekosistemi ve ötesinde LCRO’nun likiditesini en üst düzeye çıkarmak, en büyük miktarda sermayeyi çekmek ve yüksek güvenilirlik ve düşük ücret vaatlerimizle en düşük spread’i elde etmek istemektedirler.
  • LCRO, birleştirilebilirliği en üst düzeye çıkarmak için otomatik olarak birleştirilen, verim taşıyan bir tokendir
  • Kullanıcı CRO’sunu geri aldıktan sonra takas edilebilir bir NFT sağlayarak kullanıcı likiditesini daha da maksimize edilebilir.

VNO, Veno’nun Cronos Ekosisteminde kullanılabilen yerel simgesidir. VNO’nun katılımı ödüllendirme ve çiftçiliği artırma gibi çeşitli kullanım durumları vardır. Örneğin, kullanıcılar ek getiri elde etmek için Rezervuar veya Çeşme’deki farklı kasalara VNO yatırabilir.

VenoFinance toplam arzı nedir?

VenoFinance toplama arz: 1,809,499,432 VNO’dir.

Veno Finance kurucusu kim, kime ait?

Veno Finance, Cronos Labs tarafından geliştirilen bir projedir.

VNO Coin nasıl, nereden alınır?

VNO ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

VNO Coin Yorum, Geleceği!

VNO Coin Yorum, Geleceği!  Veno Finance bugünkü fiyatı ₺2,98 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺636.727 TRY.  Anlık CMC sıralaması #4480’dir.  Dolaşımdaki arz verisi mevcut değil ve maksimum seviyede. 2.000.000.000 VNO coin.

VNO Coinin şuana dek görmüş olduğu en yüksek fiyat ₺10.34 iken , gördüğü en düşük fiyat ise ₺1.80 olmuştur.

Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.