Ana SayfaBitcoin HaberleriUzman Analist, Bitcoin Boğa Dönemine Girdi

Uzman Analist, Bitcoin Boğa Dönemine Girdi

Analist, Bitcoin spot ETF'nin SEC tarafından onaylanma ihtimalinin yanı sıra yaklaşmakta olan yarılanma olayıyla birlikte piyasanın gerçekten de Bitcoin'in önümüzdeki dönemde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini (ATH) yeniden test edeceğini tahmin ediyor. 

spot_img

Kripto para piyasasının önde gelen uzman analistlerinden Michael van de Poppe, Bitcoin için tarihi yükselişin tekrarlanacağını ön görüyor. Bitcoin’in bu yıl 15.000 Dolar seviyesine düşmesi daha sonrası yeni dipler göreceği beklentisi bir çok uzmanı yanılttı. Şimdi ise bir çok kripto uzmanı artık boğanın geldiğini bildiriyor. Peki gerçekten Bitcoin boğa dönemine girdi mi?

Bitcoin Boğa Dönemi

Üst düzey analist tarafından paylaşılan bir grafiğe göre, Bitcoin’in yoğun bir düşüş yaşadığı bir yılın ardından, boğa evresi olarak tanımlanan bir dizi hareket gerçekleştiğini belirtiyor.

bitcoin boğa

Yukarıda paylaşılan grafiğe göre Bitcoin şu anda mor kutuyla işaretlenen 1 yıllık boğa aşamasına giriyor. Geçtiğimiz yıl boyunca MicroStrategy’nin Bitcoin stratejisini ikiye katlaması ile tutarlı bir birikim gördüğümüz için birçok analist, Bitcoin için doğru zamanın geldiği konusunda hemfikir.

Analist, Bitcoin spot ETF’nin SEC tarafından onaylanma ihtimalinin yanı sıra yaklaşmakta olan yarılanma olayıyla birlikte piyasanın gerçekten de Bitcoin’in önümüzdeki dönemde Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesini (ATH) yeniden test edeceğini tahmin ediyor. 

Michael van de Poppe’un yanı sıra birçok sektör uzmanı da Bitcoin ETF’si ve 4 yılda bir gerçekleşen halving etkinliği öncesinde Bitcoin için büyük bir fiyat hedefi öngörüyor.

Altcoinler Değişik Tepkiler Verebilir

Her Bitcoin boğa dönemi sürecinde altcoinler yükselişlere ve kademeli düşüşlere ciddi tepkiler verebilir. Fakat Bitcoin’in 15.000 Dolar seviyesinden geldiği şu süreçte Solana‘nın 4x yaptığını unutmamak gerekiyor. Solana dışında Rune coin’de fiyatını neredeyse 5x katladı.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar