Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana (SOL) Fiyat Yorum ve Tahmini: 60 Dolar Aşıldı

Solana (SOL) Fiyat Yorum ve Tahmini: 60 Dolar Aşıldı

Günlük EMA'lardaki (20, 50, 100 ve 200.) keskin yükseliş, güçlü bir yükseliş trendinin devam ettiğini gösteriyor.

spot_img

Daha önceki günlerde Solana fiyat tahmini yazımızda Solana’nın 50 Doları aşma potansiyelinin yüksek olduğunu belirtmiştik. Solana son 24 saat içerisinde %20 oranında artış yaşayarak 60 Dolar seviyesini aştı. Teknik analizime göre bir sonraki direnç 75 Dolar seviyesinde yer alıyor. İşte Solana (SOL) fiyat yorum ve tahmini.

Solana (SOL) Fiyat Yorum ve Tahmini

Bitcoin 37.000 Dolar seviyesini aşarken, bazı altcoinlerde fiyatını güçlü bir şekilde yükseltmeyi başardı. Özellikle Solana çok kısa bir dönem içerisinde fiyatını neredeyse 4 katına çıkarmayı başardı. 50 Dolarlık kırılımın ardından daha fazla yatırımcı Solana’ya akın ediyor. Peki SOL fiyatı artmaya devam edip 75 dolara ulaşacak mı?

  • Yuvarlanan dip modeli uzun vadeli bir trend dönüşünü tetikliyor. 
  • İyileşen piyasa koşullarıyla birlikte SOL fiyatı yakında 75$ sınırını aşabilir.
  • Solana’nın 24 saatlik işlem hacmi 3,5 Milyon Dolar olup, bu da %6,7’lik bir artışa işaret ediyor.
  • Canlı Solana fiyatı

solana teknik analiz grafik analiz yorum

Son birkaç haftadaki kayda değer büyümeyle Solana fiyat eğilimi yükselişe geçti ve işlem hacminde büyük bir artışı yansıtıyor. Yükseliş eğilimini destekleyen genel piyasa toparlanması, Solana’ya yönelik temel talebi artırıyor. 

SOL, yuvarlanan dip formasyonu yolunda devam ediyor .Bu modelin etkisi altında kripto para fiyatının %34 artarak bir sonraki önemli direnç olan 78 dolara ulaşması bekleniyor.

Olumsuz Senaryo: İşler kötüye giderse, FTX’in SOL tokenlarını boşaltmasıyla oluşan genel arz ölümcül olabilir. Böyle bir durumda düşüş trendi 50 doların altına düşerek 38 doları test edebilir.

XRP 2 Dolara Yükselebilir mi? XRP Fiyat Tahmini

Solana (SOL) Teknik Analiz

  • Solana fiyat tahminimize göre Solana fiyatının 16 Kasım 2023 tarihine kadar %0,85 oranında artarak 55,42 dolara ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 70 (Açgözlülük) gösteriyor . Solana , son 30 günde %24,49 fiyat dalgalanmasıyla 20/30 (%67) yeşil gün kaydetti .
  • Günlük EMA’lardaki (20, 50, 100 ve 200.) keskin yükseliş, güçlü bir yükseliş trendinin devam ettiğini gösteriyor.
  • 11 Kasım 2023 saat 14:19 verilerine göre genel Solana fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 27 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 3 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Solana’nın 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 11 Aralık 2023 itibarıyla 28,74 dolara ulaşacak. Solana’nın kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 11 Aralık 2023 itibarıyla 50,31 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.
  • Uzman Analist, Bitcoin (BTC) Fiyatının Bir Sonraki Durağının 58.000 Dolar Olduğunu Söyledi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar