Uygulama İle Kripto Kazandıran , Nodle Cash Nedir ? NODL Coin !

nodl nedir nasıl alınır
Abone Ol 

Nodle Cash platformu , kullanıcılara uygulama üzerinden ücretsiz kripto para kazandırmayı hedefliyor ! Yakın zamanda ön satışa çıkacak olan NODL Coin kazandıran uygulama hali hazırda Google Play Store ve App Store mağazalarında yer alıyor ! Peki tam olarak , Nodle Cash Nedir ? NODL Coin Nedir , Nasıl Alınır ?

Nodle Cash Nedir ?

Nodle Cash , nesnelerin İnterneti için bir bağlantı sağlayıcısıdır. Şirket, şirketlerin ve şehirlerin bağlantı kurmasına ve cihazlarından, sensörlerinden ve etiketlerinden veri toplamasına yardımcı olmak için Bluetooth Düşük Enerji destekli bir ağ kurdu. 

Nodle , herhangi bir bireyin Nodle Ağına katılmasını ve karşılığında Nodle aracılığıyla ödüllendirilmesini sağlayan yenilikçi bir çözüm getirmektedir . Şimdiye kadar, ana ilgi uygulama geliştiricilerinden geliyordu, bugün herhangi bir kişi Nodle mobil uygulamasıyla madencilik yapabilmektedir . Bu yenilik, Nodle kripto para biriminin başka bir seviyeye yayılmasını ve benimsenmesini sağlamalıdır.

nodl coin

NODL Coin Nedir ? NODL Coin Nasıl Alınır ?

NODL , maksimum 21 milyar arz ile Nodle Cash ağının yerel simgesidir. Nodle Network katılımcılarına her 6 saniyede bir dağıtılan bir yardımcı program ve yönetim belirtecidir .

NODL, Nodle Network’ün yardımcı program belirtecidir. Katılımcılar, çalışmaları için bir ödül olarak NODL alırlar. Nodle Ağı kullanıcıları, IoT hizmetleri için ödeme yapabilir ve NODL ile Merkezi Olmayan Uygulamalar ile etkileşime girebilir. NODL sahipleri protokol yükseltmelerine oy verebilir, tokenlarını stake ederek ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olabilir ve daha fazlasını yapabilir.

Önemli: Nodle Cash 22 Kasım’da Halka Açık Satış yapacak. Halka Açık Satış Tokensoft’ta gerçekleşecek. ( Beyaz liste ).

[wpdevart_youtube caption=”” align=”left”]hOlwrq1pB44[/wpdevart_youtube]

Nodle Uygulaması Nedir , Nasıl Kullanılır ?

Nodle  uygulaması, Nodl coin  kazanmak için kolay bir yoldur. Uygulamayı etkinleştirdiğinizde telefonunuz, NODL  karşılığında yakınlardaki IoT cihazlarının konumlarını güvenli bir şekilde belirleyip bunlara bağlanmaya yardımcı olarak Nodle Network’ün bir parçası olur.

Nodle uygulaması, buluttaki IoT verisini doğrulayan bir “bağlanabilirlik ispatı” kullanır. Uygulama batarya ömrünü, veri planını veya işlemci ısınmasını kayda değer ölçüde etkilemez. Nodle, bağlı yüz milyonlarca IoT cihazıyla, dünyadaki en büyük IoT cihazları küresel ekosistemidir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.