TRYC Coin Nedir?

TRYC COİN
Abone Ol 

TRYC Coin, Ethereum blokzinciri üzerinde çalışan , DeFi ekosistemlerinde ve NFT pazar yerlerinde işlem yapmak için kullanılmaktadır. Peki tam olarak  TRYC Coin Nedir? TRYC Coin En Yüksek Kaçı Gördü?

TRYC Coin Nedir?

TRYC Coin, Türk Lirası bazlı bir stabilcoin olup, Stoken tarafından oluşturulmuştur. Stoken, Paribu’nun bir kuruluşudur. Basılan tüm TRYC Coinler, Türk Bankaları hesaplarında bulunan Türk Lirası ile desteklenmektedir.

DeFi ekosistemlerinde ve NFT pazar yerlerinde işlem yapmak için kullanabilecek TRYC tüm dünyada düşük ücretle token transferi gerçekleştirilmesine de iman sağlamaktadır. TRYC‘nin aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarına şeffaf bir şekilde bağışta bulunmak için kullanılabileceğini de belirtebiliriz.

TRYC, Türk lirasını dayanak olarak kullandığı için değer dalgalanmalarından oluşan risklere karşı koruma oluşturmak ve merkeziyetsiz finans sistemlerinde yeni ürünler geliştirme imkânı yaratmak amacıyla yaratıldı.

Ek olarak kullanım alanları geniştir ve DeFi ekosistemlerinde ve NFT pazar yerlerinde işlem yapmak, dünyanın her yerinde düşük ücretle ve şeffaf şekilde token transferi gerçekleştirmek ve sivil toplum örgütlerine bağışta bulunmak için kullanılabilir bir üründür.

TRYC Coin Kime Ait?

Yukarıda da belirttiğim gibi TRYC, Paribu tarafından blockchain ekosistemine katkı sağlayacak ürün ve yatırımlar yapmak üzere kurulan Stoken firması altında geliştirilmiştir.

TRYC En Yüksek Kaçı Gördü?

TRYC, 50 milyon adet arza sahiptir. Oluşan taleple doğru orantılı olarak banka hesaplarında saklanan TL değerleri karşılığında arzı artabilir.

TRYC Coin’in şuana kadar görüş olduğu en düşük fiyat ₺0.9906 iken, TRYC En Yüksek Kaçı gördü soruna gelecek olursak  ₺1.71 ‘dir.

TRYC Nasıl Alınır?

TRYC Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.