Ana SayfaKripto Para HaberleriTron Kurucusu Justin Sun Bitcoin Varlıklarını Açıkladı

Tron Kurucusu Justin Sun Bitcoin Varlıklarını Açıkladı

Justin Sun hakkında pek çok iddia ve şaibeli görüşler var.

spot_img

Tron kurucusu Justin Sun, kişisel Bitcoin varlıklarını açıkladı. 33 yaşındaki kurucu HTX cüzdanının ekran görüntüsünü X’te ( eski adıyla Twitter) yayınladı . Varlıklar aşağıda yer alan görselde ki gibi. Neredeyse 28.613 BTC, bu da 1,62 milyar ABD dolarının biraz üzerine denk geliyor.

  • Justin Sun, bu adımla daha önce kripto topluluğundan gelen eleştirileri ortadan kaldırmak istiyor. Sun’ın HTX’ten (eski adıyla Huobi) giderek daha fazla kullanıcı kaybettiğine dair söylentiler var.
  • Tron’un kurucusu kendisini yalnızca bir destekçi ve yatırımcı olarak tanıtmıyor, aynı zamanda şirkette danışmanlık rolü de oynuyor.
  • Sun şunları söyledi: “Neredeyse tüm büyük borsaları kullanıyorum ve destekliyorum. Birisi HTX.com’u nadiren kullandığımı söylerse bu doğru değil. Ben yoğun bir kullanıcıyım.”
  • Ancak bazı insanlar bu açıklamaya gerçekten inanmak istemedi. HTX’in toplam varlıklarına ilişkin bir inceleme, borsada Sun’ın ekran görüntüsünde belirttiğinden daha az Bitcoin (yaklaşık 1,34 milyar dolar) bulunduğunu ortaya çıkardı.
  • Kripto para meraklısı avukat Adam Cochran’a göre bu durum yalnızca üç sonuca varılmasına izin veriyor: “Ya (ekran görüntüsü, not) sahtedir ya da HTX’in gerçek kullanıcısı yoktur ya da onların varlıklarını kendisine aitmiş gibi satmaktadır.”
  • Genel olarak Sun’ın biraz şaibeli bir itibarı var. Bir yanda bazıları onu “dahi bir vizyoner” olarak nitelendirirken diğer yanda Tron kurucusu hakkında sürekli iddialar var. Genel anlamda Sun’ın fırsatçı olduğu biliniyor.

Diğer kripto para haberleri:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar