Ana SayfaCoin Yorum - AnalizTRB Coin Uzman Yorumları, Hedef Fiyat - Kasım 2023

TRB Coin Uzman Yorumları, Hedef Fiyat – Kasım 2023

TRB Coin piyasayı sömürmeye devam ediyor. 2 aylık süreçte 9 Dolardan 125 Dolara çıkan altcoin short işlemlerin neredeyse tamamını patlattı.

spot_img

15 Ağustos 2023 tarihinde sadece 9 Dolar olan TRB Coin, bugün yazı tarihiyle 123 Dolardan işlem görüyor. Bu süre zarfından binlerce kullanıcı buradan düşer, daha da yükselmez gibi teoriler üreterek long ve short işlemlerinde milyonlarca dolarını kaybetti. Uzman traderların bile buradan düşer dediği proje her geçen gün üstüne koyarak yükselmeye devam etti. Bu yazımızda 2023 Kasım ayına ait TRB Coin yorum, uzman yorumları ve hedef fiyat tahminlerini sizlerle paylaşacağız.

TRB Coin 2021 boğasında 17 Dolar seviyelerinden fiyatı 123 Dolara kadar bir ATH rekoru gerçekleştirmişti. Aradan geçen 2 yıllık süreçte TRB bugün ATH rekorunu kırarak 125 Dolar seviyesini gördü. TRB coin dolaşan arzı 2,499,202 adet gibi çok ufak bir rakam. Fakat projenin bu kadar yükselmesinde borsaların övmesi, ön plana çıkarması bariz belli. İşte TRB Coin uzman yorumları.

TRB Coin Uzman Yorumları Kasım 2023

TRB Coin uzman yorumları ve analizlerini sizler için derledik. Buradaki tahminler %100 kesin değildir. Yatırım tavsiyesi de değildir.

Binance: Haftalık zaman diliminde Tellor şu anda yükseliş eğiliminde ve 50 günlük hareketli ortalama şu anda mevcut Tellor fiyatının yukarı ve aşağısında seyrediyor ve bu da onunla bir sonraki etkileşimde destek görevi görebilir. Şu anda RSI 30-70 nötr bölgenin üzerinde, bu da fiyatın aşırı alım eğiliminde olduğunu ve fiyatın RSI’yi bir süre bu durumda tutabildiğini gösteriyor.

Digital Coin Price: Kasım 2023’te neredeyse tüm teknik analiz göstergeleri yükseliş sinyalleri vermektedir. Tellor son 30 günde %140,78 oranında artış gösterdi . Bu nedenle önümüzdeki ay hafif bir toparlanma yaşayabiliriz. 

CoinLore: Toplam 17 teknik göstergeden, 12 alım çağrısı ve 2 satış çağrısından, teknik fiyat analizine dayalı olarak kısa vadeli tahmin hissi yükselişe işaret ediyor. 14 günlük göreceli güç endeksi (RSI) şu anda 65,49’da bulunuyor ve bu da aşırı satış veya aşırı alım olmadan piyasadaki doğal koşulları gösteriyor. Benzer şekilde haftalık grafiğin göreceli güç endeksi (RSI) 35,10 seviyesinde yer alıyor ve bu da piyasadaki doğal koşulları gösteriyor. Tellor fiyat tahminimize göre TRB’nin fiyatı önümüzdeki 10 gün içerisinde 153,54$’ı görebilir

Dünyanın En İyi Kripto Para Yorumcusu Kim?

TRB Coin Yorum Kasım 2023 – Bilgi Kripto

TRB Coin vadeli işlemlerde uzak durulması gereken bir proje. Proje resmen borsaların ve balinaların elinde, küçük yatırımcıların parasını ele geçirmeye yönelik bir hal almış vaziyette. Piyasada binlerce güzel proje varken, TRB üstüne çok durmamanız fayda sağlayabilir. TRB Coin yorum ve teknik analimiz şu şekilde;

Güncel Tellor fiyat tahminimize göre Tellor fiyatının 11 Kasım 2023 tarihine kadar %-1,42 düşerek 113,05 dolara ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 74 (Açgözlülük) gösteriyor. Tellor, son 30 günde %33,57 fiyat dalgalanmasıyla 15/30 (%50) yeşil gün kaydetti.

Kasım 2023 verilerine göre genel Tellor fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 30 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 4 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

TRB Coin Hedef Fiyat

TRB Coin Hedef fiyat tahminleri, analiz araçlarıyla elde edilmektedir. Burada yer alan tahminler %100 kesin değildir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

Tahmin veri analizine göre TRB fiyatının 110,15$ seviyesine düşmesi bekleniyor. Tellor’un yıl sonuna kadar minimum 101,71 dolara düşme potansiyeli bulunuyor. Ayrıca TRB fiyatı 270,72$ seviyesini aşabilecek durumdadır.

Pepe Coin Hedef Fiyat 2023 – 2030

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar