Ana SayfaAltcoin HaberleriThe Root Network (ROOT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

The Root Network (ROOT) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Root Token, Root Ağının yaşam gücüdür. Bir blockchain'den çok daha fazlası olan The Root Network, merkezi olmayan, topluluğa ait bir ağdır ve Futureverse ve ötesindeki dijital deneyimleri güçlendirmek ve birbirine bağlamak için tasarlanmıştır.

spot_img

The Root Network, her şeyin herhangi bir şeye bağlanabileceği açık meta veri tabanının merkezi olarak tasarlanmış yeni bir Katman 1’dir. The Root Network’ün yerel kripto para birimi Root Coin ilk kez borsada listelenecek. Bu yazımızda Root Coin nedir, nasıl alınır bu soruların cevabını vereceğiz. 

Şimdi, ROOT Coin Alım-Satımına Başla Bonus Kazan!

The Root Network (ROOT) Coin Nedir?

The Root Network, web3 deneyimini geliştirmeyi amaçlayan, kullanıcı katılımına güçlü bir vurgu yapılarak tasarlanmış temel blockchain altyapısıdır. Web3’e ilk katılım, web2’ye kıyasla kullanıcı dostu olma ve güvenlik özelliklerinden yoksun olsa da, kullanıcılar bir kez dahil olduğunda web3, varlıkların ve verilerin işlenmesinde üstün gizlilik ve esneklik sunar.

Root Network, açık meta veri deposunda kesintisiz kullanıcı deneyimi ve gelişmiş varlık birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla çekirdek, UX ve dijital içerik odaklı protokollerle açık meta veri deposu için özel olarak tasarlanmıştır. Root Network, yerleşik hesap soyutlama ve token herhangi bir gaz ekonomisi gibi özelliklerle kullanıcı deneyimine ve güvenliğine öncelik vererek dünyanın en büyük içerik markalarından bazılarının kullanıcıları sorunsuz ve güvenli bir şekilde sisteme dahil etmesini sağlar.

Root Network, ufuktaki diğer ağlarla XRPL ve ETH’ye entegre edilen Substrate üzerine kurulu EVM uyumludur ve bu ağlardaki içerik ve hesapların açık meta veri deposunda daha derin işlevselliğe ve daha fazla birlikte çalışabilirliğe erişmesine olanak tanır.

Nasıl Alınır?

ROOT Token Nedir?

Root Token, Root Ağının yaşam gücüdür. Bir blockchain’den çok daha fazlası olan The Root Network, merkezi olmayan, topluluğa ait bir ağdır ve Futureverse ve ötesindeki dijital deneyimleri güçlendirmek ve birbirine bağlamak için tasarlanmıştır. ROOT, yaratıcı potansiyeli paylaşıp geliştirerek sınırsız yaratıcılığı besleyerek farklı toplulukları birleştirir.

Root Token, Root Ağın hisse kanıtı (PoS) protokolünün güvenliğini sağlamak ve çalıştırmak için gereklidir. Düğüm doğrulayıcıları ve yetki verenler, ücretler için Root hissesini alarak aktif katılımı ve ağ bütünlüğünü teşvik eder.

Özellikleri

Defterin bütünlüğünü korumaktan, işlemleri doğrulamaktan ve akıllı sözleşmelerin büyüsünü yürütmekten sorumlu kritik bir temel olan Katman 1 blok zinciri, metaveri uygulamaları için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

  • Yeni kullanıcıların katılımını kolay ve güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.
  • Birlikte çalışabilirliği artıran yerleşik işlevsellik.
  • Verimlilik ve performans için hisse kanıtı fikir birliği.
  • Kolaylaştırılmış kimlik ve varlık yönetimi için optimize edilmiştir.

Toplam ve Dolaşan Arz Bilgisi

Toplam ve Maksimum Root token arzı 12,000,000,000 adettir. Bu arzın 5,000,000 adedi Gate.io Startup’da listelenecektir.

Yorum ve Geleceği

Root ilk kez Gate borsasında listelenecektir. İlk listeleme sonrasında fiyat analizi ve yorum geleceğine dair veriler burada güncel olarak paylaşılacaktır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar