Ana SayfaKripto Para HaberleriBalina Devasa Boyutta XRP Taşıdı!

Balina Devasa Boyutta XRP Taşıdı!

20 Kasım 2023 saat 07:03 verilerine göre genel XRP fiyat tahmini hissi nötr. 18 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 14 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

spot_img

Ripple Labs tarafından, piyasaya sürülen XRP Coin, uzun süredir davaların peşinde sürüklenmeye devam etti. Bu süreçte farklı fiyat dalgaları yaşasa da son zamanlarda ciddi XRP balina hareketleri izliyoruz. 20 Kasım’da bir balinanın muazzam miktarda XRP parasını merkezi bir borsaya aktardı. 

Balina, 25 Milyon XRP Taşıdı

Whale Alert tarafından sağlanan verilere göre , bilinmeyen bir cüzdan olan r4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn, yakın zamanda 25 milyon XRP’yi merkezi Avrupa’nın Lüksemburg şehrinde bulunan Bitstamp adlı merkezi bir borsaya aktardı.

XRP’nin devasa transferi küresel çapta kripto traderların dikkatini çekti. Tokenların merkezi borsalara boşaltılması genellikle dolaşımdaki coin sayısındaki artış nedeniyle düşüş eğilimini yansıtıyor. Yani artan arz, azalan fiyat ilişkisi olarak açıklayabiliriz.

Ancak XRP bu transfer karşısında bir tepki göstermedi. Son 24 saat içerisinde XRP’nin fiyatı %1.5 artışla 0.62 dolardan işlem görüyor.

Simpsonlar Kripto Para Kehanetleri (Şaşıracaksınız)

Artış Yakında mı?

Yazının yazıldığı tarih itibariyle XRP fiyatı son yirmi dört saat içinde %1,5 artarak 0,62 dolara ulaştı. Ancak fiyat son yedi gün içinde önemli bir düşüş yaşadı ve piyasa grafiklerine göre %5,39 oranında düştü.

XRP, aylıkta ise sadece %21 oranında bir artış yakalayabildi. Bu denli bir artış diğer major coinlere göre düşük gözükse de istikrar her zaman önemlidir.

  • Teknik göstergelerimize göre mevcut duyarlılık Nötr , Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 69 (Açgözlülük) gösteriyor . XRP , son 30 günde %8,72 fiyat dalgalanmasıyla 18/30 (%60) yeşil gün kaydetti.
  • 20 Kasım 2023 saat 07:03 verilerine göre genel XRP fiyat tahmini hissi nötr. 18 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 14 gösterge düşüş sinyalini işaret ediyor.

Shiba Inu (SHIB) Yakma Oranı %1300’e Çıktı!

  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 55,83 seviyesinde bulunuyor ve bu da XRP piyasasının nötr konumda olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar