IOTA Nedir? MIOTA Kaç TL ? IOTA Madenciliği !

mıota nedir
Abone Ol 

IOTA ( MIOTA  ) nesnelerin interneti ( loT ) ekosisteminde ki makinalar ve cihazlar arasında ki işlemleri yürütmek ve kaydetmek için geliştirilmiş defterdir. Peki , IOTA Nedir ? MIOTA Nedir ? MIOTA Kaç TL ? IOTA Madenciliği ! IOTA ( MIOTA  ) Nasıl Alınır ? IOTA ( MIOTA  ) Kurucusu Kimdir ? 

bitci borsa

IOTA ( MIOTA  ) Nedir? İOTA Nedir ?

IOTA , alışılmış dağıtık defter teknolojilerinden kendini ayıran bir sistemdir. IOTA Coin, loT sektöründe faaliyet gösteren, ölçeklenebilir, merkezi olmayan , modüler ve işlem ücreti olmayan kripto paradır. Bu kripto paranın dikkat çeken özelliklerinden biriside Tangle denen teknolojiye sahip olmasıdır. IOTA aslında bir blockchanin değil . Bunu  yerine sahip olduğu Tangle olarak bilinen teknoloji ile işlemleri doğrulayan bir düğüm sistemidir. IOTA kurucuları bunun alışılagelmiş blockchain’ lerden çok daha hızlı ve sürekli gelişen loT için ideal zemin olduğunu öne sürmektedir. IOTA’nın hedefi zamanla loT cihazları arasında işlem gerçekleştirmek için fiili platform olmaktır. Hesaplamaların 2024’e kadar 20.4 milyar cihaza olabileceğini iddia ettiği de düşünülecek olursa  , bu büyük bir iş olabilir. IOTA ( MIOTA  ) Kurucusu Kimdir ? 

mıota nasıl alınır

IOTA ( MIOTA  ) Kurucusu Kimdir ? 

IOTA ( MIOTA  ) ağının ;  Sergey Ivancheglo, Serguei Popov, David Sonstebo ve Dominik Schiener olmak üzere toplamda dört kurucusu bulunmaktadır. Schiener  ve Sonstebo yönetim kurulu ortak başkanlarıdır.  Popov ise yönetim kurulu üyesi ve kuruluşun araştırma müdürüdür. Ivancheglo Berlin merkezli bir projeyi Haziran 2019 bıraktı fakat resmi bir danışman olarak devam etmektedir.

yeni kripto paralar

IOTA ( MIOTA  )  Madenciliği !

Blockchain yer alan bütün kripto paralarda madencilik yapabilme imkanı var iken burada bulunmamaktadır. ,IOTA ( MIOTA  )  Madenciliği yapılmamaktadır.

IOTA ( MIOTA  ) Kaç TL ? 1IOTA ( MIOTA  ) Kaç TL ?

IOTA ( MIOTA  ) Toplam Arzı : 2.779.530.283 MIOTA’dır


 

IOTA ( MIOTA  ) Nasıl Alınır ?

IOTA ( MIOTA  )  almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. IOTA ( MIOTA  )  Nasıl Alınır ?

binance kayıt

IOTA ( MIOTA  ) alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • [stextbox id=’info’ caption=’BİNANCE %20 BONUS KAYIT LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Düzenle
BİNANCE KAYIT İŞLEMİ ! BİNANCE İLE UNI TOKEN ALIMI !
CARDANO NEDİR ? ADA COİN KAÇ TL ?
ETHEREUM NEDİR ? ETH KAÇ TL ?
RİPPLE NEDİR ? XRP BUGÜN KAÇ TL ?
KERİZ SİLKELEME , ARBİTRAJ , DUMP NEDİR ?KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !