Tether, Rezervlerindeki Ticari Borç Miktarını Azaltacak !

Tether, Rezervlerindeki Ticari Borç Miktarını Azaltacak !

Tether baş Teknoloji Sorumlusu Paolo Ardoino, CNBC’ye verdiği demeçte, Tether rezervlerindeki ticari borcunu azaltmayı planlıyor.

Tether, Rezervlerindeki Ticari Borç Miktarını Azaltacak !

Kripto şirketi Tether, dünyanın en çok kullanılan “stabil coin” ihraççısı dijital para biriminin gerçekte neyle desteklendiğine dair sorularla karşılaşmaya devam ederken, rezervlerindeki ticari borcunu azaltmayı planlıyor.

Geçen yıl, Tether bir miktar nakit bulundurduğunu ancak aynı zamanda kısa vadeli kurumsal borç olan büyük miktarda ticari senet satın aldığını açıkladı. Bu, Tether’in hangi şirketlerden ticari kağıt tuttuğunu ve bu kuruluşların nerede olduğunu tam olarak açıklamadığı için endişeleri artırdı.

Ancak şirket, rezervlerindeki ticari senet miktarını azaltıyor. 2021′in dördüncü çeyreğinde, ticari kağıt Tether’in toplam rezervlerinin %30′undan biraz fazlasını oluşturdu ve üçüncü çeyrekteki %44′ten fazla düştü.

Kripto Haberler

Tether ve bağlı kripto para borsası Bitfinex’in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, Çarşamba günü Paris Blockchain Haftası Zirvesi’nde CNBC’ye verdiği demeçte, “Zamanla ticari kağıdı azaltmaya devam edeceğiz, indirimle henüz işimiz bitmedi” dedi.

Ardoino, Tether’in parayı bu ticari kağıttan ABD Hazinelerine aktardığını söyledi.

Tether Kaç TL ! 1 USDT Fiyat !

Tether Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , USDT Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 USDT ne kadar ? USDT Coin Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
tether
Tether
₺18.00
0.170%
66,476,525,453.89 USDT
₺887,203,071,902.41
₺1,196,804,593,832.59

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.