Sterlin, Pazartesi Günü Dolar Karşısında Güçlendi

sterlin pazartesi fiyat
Abone Ol 

Küresel risk algısının iyileşmesi ve Avrupa hisse senetlerinin yükselmesiyle sterlin Pazartesi günü dolar karşısında güçlendi. Borsa Yükseldikçe Sterlin Dolar Karşısında Yükseldi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Borsa Yükseldikçe Sterlin Dolar Karşısında Yükseldi

Riske duyarlı sterlin, Çin’de COVID-19 kısıtlamalarının gevşetilmesinin emtia fiyatlarını artırmasıyla Pazartesi günü yükselen hisse senedi piyasası ile güçlü bir korelasyon gösterdi.

Pan-Avrupa STOXX 600 endeksi %1.3 artışla 0815 GMT’de iki haftanın en yüksek seviyesini gördü.

Sterlin, dolar karşısında 10 günün zirvesine kısa bir süre dokunduktan sonra dolar karşısında %0.3 artışla 1.2319$’a yükseldi.

Monex Europe FX analizi başkanı Simon Harvey, “Sterlin, hisse senetlerinin de gösterdiği gibi, bu sabah daha destekleyici bir risk zemini tarafından destekleniyor, ancak hareketler çok sınırlı ve sterlin son aralıklarda işlem görmeye devam ediyor” dedi.

Önerilen Makaleler

Euro karşısında sterlin 85.95 pencede sabit kaldı.

Tüccarlar, Brexit sonrası düzenlemelerle ilgili sterlin için risk oluşturabilecek başka gelişmeleri de izliyorlardı. Başbakan Boris Johnson Pazartesi günü yaptığı açıklamada, İngiltere’nin bu yıl Kuzey İrlanda’yı yöneten Brexit sonrası ticaret kurallarında tek taraflı değişiklikler uygulayabileceğini söyledi. Bu, Avrupa Birliği ile daha fazla çatışmaya yol açacaktır.

İngiltere ve AB tarafından 2020’de kabul edilen Brexit sonrası anlaşmanın bazı kısımlarını tek taraflı olarak değiştirecek olan yasa, sözde ikinci bir okuma için parlamentonun alt meclisine geri gönderilecek.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.