Ana SayfaKripto Para HaberleriStarknet (STRK) Coin Listeleniyor!

Starknet (STRK) Coin Listeleniyor!

Proje Airdropların 20 Şubat tarihinde dağıtılacağını belirtmişti. Bu kapsamda likidite koşulları sağlandıktan sonra 20 Şubat listeleme gerçekleşecektir.

spot_img

Olaylı Airdrop dağıtımından sonra gündemden düşmeyen Starknet projesi, bir çok borsada listeleme duyurusuyla paylaşıldı. Kullanıcıları heyecanlandıran duyuru sonrası, borsa detaylarını Bilgi Kripto haber sitesinde paylaştık. Peki tam olarak, Starknet (STRK) Coin hangi borsalarda, ne zaman listelenecek?

Starknet (STRK) Hangi Borsalarda Listelenecek?

Starknet projesinin yerel coini STRK coinin 20 Şubat’ta bir çok borsada listelenmesi bekleniyor. Proje Airdropların 20 Şubat tarihinde dağıtılacağını belirtmişti. Bu kapsamda likidite koşulları sağlandıktan sonra 20 Şubat listeleme gerçekleşecektir. İşte borsaların listelemeye dair paylaştığı veriler.

gateio starknet strk coin gate.io

Gate.io Starknet (STRK) Coin Listeleme

Gate.io, Starknet’i (STRK) listeleyecek. Gate.io şu anda 20.000 dolarlık hediye havuzuyla bir STRK para yatırma kampanyası düzenliyor. Hemen kayıt olun ve kampanyaya katılın.

  • 25 Şubat 2024 10:00’da (UTC) sona eriyor
  • Etkinlik 1: 10.000$ Hediyeli Net Mevduat Etkinliği
  • Kampanya dönemi boyunca STRK’da 100$’dan az net para yatırma hacmi yapan kullanıcılar 10.000$’ı orantılı olarak paylaşacaklardır.
  • Etkinlik 2: 7.000 Dolar Paylaşmak İçin STRK İşlemi Yapın
  • Kampanya dönemi boyunca, STRK’da en az 200 Dolar spot işlem hacmi elde eden kullanıcılar, orantılı olarak 7.000 Doları paylaşacak.
  • Etkinlik 3: Yeni Kullanıcılara Özel, 3.000 Dolarlık Ödül Havuzu
  • Kampanya dönemi boyunca, Gate.io hesabına kaydolan ve STRK’da herhangi bir para yatırma hacmine veya işlem hacmine sahip olan yeni kullanıcıların her biri, ilk gelen, ilk alır, 10 Dolar alacaktır.

mexc starknet strk coin listeleme listelemesi

Mexc Starknet STRK Coin Listelemesi

MEXC Yeni listeleme Uyarısı! STRK/USDT Değerlendirme Bölgesinde listelenecektir. Likidite gereksinimi karşılandığında alım satım açılacaktır. Starknet Ethereum için izin gerektirmeyen bir Geçerlilik Toplamadır. Yatırma, Alım ve Satım için Buradan Kaydınızı başlatın. 

Bitget Starknet (STRK) Listeleme

Bitget $STRK ‘in entegrasyonunu destekleyecektir! Yatırma: 19 Şubat 06:00 (UTC)- Çekilme: 21 Şubat 13:00 (UTC). Alım-Satıma başlamak için şimdi kaydolun.

Bybit Starknet (STRK) listeleme

STRK BybitSpot Ticaret Platformuna Spot Grid Botları fonksiyonuyla birlikte geliyor! Starknet Listelenme zamanı: 20 Şubat 2024 likidite gereksinimleri karşılanır karşılanmaz. Büyük bir ödül havuzu sizi bekliyor! Şimdi kaydolun bonus kazanın!

Binance Starknet (STRK) Listeleme

Binance henüz projenin listelemesine dair bir duyuru paylaşmamıştır. Fakat yakın zamanda dünyanın en büyük borsasının listeleme duyurusunu paylaşmasını bekliyoruz. Ayrıca listelemeden sonra vadeli işlemlere de açılabilecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar