Ana SayfaKripto Para HaberleriSon Dakika: Binance WIF, BONK, FLOKI, NOT, ZK ve Diğer 6 Kripto...

Son Dakika: Binance WIF, BONK, FLOKI, NOT, ZK ve Diğer 6 Kripto İçin Duyuru Yayınladı

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, 1000SATS, BB, BONK, ETHFI, FIRO, FLOKI, NOT, PEOPLE, W, WIF ve ZK kriptolarıyla ilgili önemli haberleri duyuru kanalında paylaştı. 

ÖNE ÇIKANLAR

  • Binance, yeni çapraz ve izole marjin ticaret çiftlerini listeleyecek.
  • FDUSD, USDC ve USDT cinsinden 1000SATS, BB, BONK, ETHFI, FIRO, FLOKI, NOT, PEOPLE, W, WIF ve ZK çiftlerini listeleyecektir.
  • WIF, FLOKI, BONK meme coinlerinin FDUSD çiftlerinde listelenmesi spekülasyonları artırdı.

Binance Salı günü yaptığı açıklamada, çapraz marjin ve izole marjin üzerine yeni FDUSD, USDC ve USDT işlem çiftleri ekleyeceğini söyledi. Binance, SATS (1000SATS), dogwifhat (WIF), Notcoin (NOT), Bonk (BONK), zkSync (ZK) ve Floki (FLOKI) dahil olmak üzere çeşitli kripto para birimlerini listeleyecek . Binance, NOT, WIF, BONK, ZK ve Diğer 7 Kripto Paraya İlişkin Büyük Hamleyi Duyurdu.

Binance Kripto Listelemelerini Duyurdu

En büyük kripto para borsası Binance, 18 Haziran’da yaptığı resmi duyuruda yeni FDUSD, USDC ve USDT çapraz ve izole marjlı ticaret çiftlerini listeledi. Kullanıcılar bugünden itibaren dogwifhat, Notcoin, Bonk, zkSync ve Floki gibi kripto ticaretine başlayabilirler.

Yeni çapraz marjin ticaret çiftleri şunlardır:

1000SATS/FDUSD, BB/FDUSD , BONK/FDUSD , ETHFI/USDC , FIRO/USDT , FLOKI/FDUSD , NOT/FDUSD , PEOPLE/FDUSD , W/FDUSD , WIF/FDUSD ve ZK/ FDUSD.

Ayrıca yeni izole marj ticareti:

1000SATS/FDUSD , BB/FDUSD , BONK/FDUSD , ETHFI/USDC , FLOKI/FDUSD , NOT/FDUSD , PEOPLE/FDUSD , W/FDUSD , WIF/FDUSD ve ZK/USDT’dir.

Kullanıcılar, VIP gibi kullanıcı seviyelerine göre FDUSD çiftlerinde sıfır işlem ücretinden yararlanabilirler.

Yeni Listeleme Haberleri Fiyatları Yukarıya Çevirdi

Binance duyurusu ardından ZK, 0.19 fiyat seviyesinden 0.22 dolar seviyesine kadar yükseldi. WIF, BONK ve FLOKI de kripto pazarındaki daha geniş çaplı satışların ortasında %10’dan fazla düşüş yaşadı. Solana merkezli memecoinler BONK ve WIF fiyatları sırasıyla %11 ve %14 düşüşle 0,0000212 $ ve 2,10 $ seviyesinde işlem görüyor . FLOKI fiyatı ise %11 düştü ve fiyat şu anda 0,0001688 dolardan işlem görüyor.

Onun dışında diğer altcoinlerin çoğu ciddi düşüşler yaşamaya devam ediyor. Bitcoin’in dengesiz düşüşleri altcoinleri magmaya doğru iterken, bir çok proje çıkış fiyatının altına düşmüş durumda.

Binance’in bu listelemeleri hem Binance borsasının işlem çiftlerinde genişlemesine hemde kullanıcılara daha geniş bir hizmet sunulmasına imkan sağlıyor.

Bu yazımızı okudunuz mu: Weex Borsası (WXT) Coin Airdrop Etkinliğini Başlattı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar