Ana SayfaKripto Para HaberleriWeex Borsası (WXT) Coin Airdrop Etkinliğini Başlattı!

Weex Borsası (WXT) Coin Airdrop Etkinliğini Başlattı!

spot_img

2018 yılında Singapurlu önde gelen bir blockchain yatırım firmasının 100 milyon dolarlık önemli bir yatırımıyla kurulan Wex borsası, kendi yerel tokeni olan WXT Tokeni piyasaya sunuyor. Üstelik WXT Token sadece yeni kaydolan ve görevleri yerine getiren kullanıcılara ücretsiz dağıtılacak. Bu yazımızda Wee borsası WXT coin airdrop detaylarını sizlerle paylaşacağız. 

Yalnızca Bilgi Kripto Kullanıcılarına Özel WXT Token Airdrop’u Kazanmak için Şimdi Kaydolun!

Weex Borsası Nedir?

WEEX Exchange (resmi olarak WEEX INTERNATIONAL EXCHANGE LTD olarak bilinir), 2018 yılında Singapurlu önde gelen bir blockchain yatırım firmasının 100 milyon dolarlık önemli bir yatırımıyla kurulmuş güçlü bir dijital para ticaret platformudur.

Weex borsası Coin Market Verileri (14 Haziran 2024)

WEEX Exchange platformu, spot ticaret, vadeli işlem ticareti, tezgah üstü (OTC) ticaret ve kopya ticaret gibi kripto ticaret hizmetleri sunarak çok çeşitli ticaret ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. WEEX, kullanıcı fonlarının güvenliğine öncelik vermek için, şeffaflık ve güvenliğe olan bağlılıklarını vurgulayan, adresi kamuya açıklanan 1000 BTC’lik bir güvenlik depozito havuzu kurmuştur.

Weex (WXT) Coin Nedir?

Weex WXT Coin, Weec borsasının ana kalbinde yer alacak olan kripto para birimi olacaktır. WXT Coini Binance’in BNB’si, Bitget’in BGB’si yada Mexc borsasının MX tokeni gibi düşünebilirsiniz.

Weex yakın zamanda piyasaya sürülecek. Sürülmeden önce arzın büyük bir bölümü kullanıcılara airdrop yoluyla dağıtılacak.

Sitede yer alan verilere göre: 

WXT, WEEX Global tarafından tanıtılan ve ERC-20 standart protokolünde çalışan yerel tokendir. WEEX ekosisteminin temel taşı olarak tasarlanan WXT, WEEX değişim topluluğunun ortaklarını, katkıda bulunanlarını, öncülerini ve aktif üyelerini ödüllendiren dinamik bir teşvik mekanizması olarak hizmet vermektedir.

Bilgi Kripto olarak sadece basit görevleri tamamlayarak Weex token kazanmanıza imkan sağlıyoruz.

Weex Borsası (WXT) Coin Airdrop Rehberi

Basit görevleri yerine getirerek binlerce WXT coin kazanabileceksiniz. Bu rehberimizde adımları tamamlayan kullanıcılar ileride büyük avantajların sahibi olabilir;

 1. Buradan Kaydolun, 500 WXT coin kazanın!
 2. Daha sonra açılan ekran Mail bilgilerinizi ve Yeni Şifrenizi oluşturun.
 3. Bu işlem için 500 WXT coin kazanacaksınız. Her işlemden sonra ödüllerinizi claim etmeyi unutmayın.
 4. Daha sonra aşağıda yer alan görevleri yerine getirerek ücretsiz airdrop kazanmaya devam edebilirsiniz.
 5. WXT token’in Temmuz ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu nedenle acele etmenizde ciddi fayda vardır.

Weex (WXT) Airdrop Dağıtımı ve Rehber Hakkında Bilmeniz Gerekenler

 1. WXT Coin airdropları yalnızca yukarıda yer alan Bilgi Kripto kullanıcılarına ve Linke özeldir.
 2. Ödüllerinizi aşamalı olarak toplayın.
 3. Bu etkinlik, etkinlik süresi boyunca tüm platform kanallarındaki yeni kayıtlı kullanıcılara özeldir; diğer kullanıcılar katılmaya uygun değildir.
 4. Ödülün başarılı bir şekilde kullanılmasını sağlamak için, her etkinlik görevini tamamladıktan sonra web sayfasındaki “Şimdi Talep Et” düğmesine manuel olarak tıklamayı unutmayın .
 5. Kayıt ödülleri, 10 WXT, 50 WXT, 100 WXT, 500 WXT vb. gibi değişen miktarlarda içeren gizemli kutularda gelir. Şanslı kullanıcılar, ödüllerin 48 saat içinde aktarılacağı günlük gizemli kutu çekilişlerine katılma şansına sahiptir. “Talep Kayıtları” sayfasında ödül ayrıntılarınızı kontrol edin.
 6. Etkinlik1 Haziran 2024 00:00’da (UTC+8) başlayacak . Bu saatten önce kaydolan kullanıcılar uygun değildir. Hak kazanmanıza rağmen katılım sorunları yaşıyorsanız çevrimiçi müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.
 7. İlgili ödülleri kazanmak için görevin belirtilen süre içinde tamamlanması gerekir; Son teslim tarihlerini kaçırmak ödüllerin olmayacağı anlamına gelir.
 8. Etkinlik boyunca kullanıcı transferleri ve vadeli işlem hacmi kümülatif olarak hesaplanır.
 9. Net transfer = vadeli hesaplara aktarılan toplam – buradan aktarılan toplam. Dahili transferler dahil değildir.
 10. Vadeli işlem hacmi = Marj x Kaldıraç oranı.
 11. İşlem manipülasyonu, uygunluk için hacim doldurma, kar amacıyla birden fazla hesap oluşturma ve KYC bilgilerinin tahrif edilmesi gibi kötü niyetli faaliyetler kesinlikle yasaktır. WEEX, diskalifiye etme, ödülleri alıkoyma ve tüm etkinlik ödüllerini geri alma hakkını saklı tutar.
 12. WEEX, etkinliğin nihai yorumunu yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcının önceden bildirimde bulunmaksızın piyasa koşullarına bağlı olarak ayarlamalar veya fesih yapılabilir. Sorularınız için çevrimiçi müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçin.

Sonuç

Yeni kullanıcılar Weex borsasına kaydolarak ilerleyen zamanlarda sunulacak olan WXT coin airdrop etkiniliğinden ücretsiz yararlanacaklar. Weex borsası popüler bir konuma geldikçe WXT coin daha fazla değerlenecek. Bu kapsamda aceleci olmak ve öncü olmanın ciddi bir önemi vardır. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar