Ana SayfaKripto Para HaberleriShiba Inu Yakma Oranı %12842 Arttı, SHIB Fiyatı Tekrar Yükselecek mi?

Shiba Inu Yakma Oranı %12842 Arttı, SHIB Fiyatı Tekrar Yükselecek mi?

spot_img

Shiba yazı tarihi itibariyle %10 oranında değer kaybetmiş durumda. Tüm bu düşüşler yaşanırken, Shibburn’e göre yakma oranı 4 Haziran Salı günü yaklaşık %16.600 oranında fırladı.

Öne Çıkanlar: 

  • Şu anda Shiba Inu fiyatı büyük satışlar nedeniyle neredeyse %10 düştü.
  • Krizin ortasında, SHIB yanma oranı %12.842 oranında fırlayarak topluluğun duyarlılığını olumlu yönde etkiledi.
  • Ancak düşüş trendi 22 milyon $’ın üzerindeki SHIB düşüşüyle ​​devam etti.

Shiba Inu Yanma Oranı %12800’ün Üstüne Çıktı

Shiba Inu yanma oranındaki artışa rağmen SHIB fiyatı düşüş eğiliminde. Dolayısıyla bu durum fiyatların potansiyel olarak toparlanacağı yönündeki umutları doğurdu. Üstelik SHIB token yakma işlemindeki bu keskin artış, traderlar ve yatırımcılar arasında ilgiyi artırdı.

Yakma işlemi, dolaşımdaki toplam SHIB token sayısını azaltır ve bu da tokenın değerini potansiyel olarak artırabilir. Shibburn’ün verilerine göre, son 24 saat içinde Shibburn, SHIB tokenlerinin yanma oranında %12.842,37 oranında şaşırtıcı bir artış bildirdi .

Bu zaman diliminde SHIB topluluğu, çeşitli işlemler yoluyla toplu olarak 12,04 milyon token yaktı. 0x608… adresiyle tanımlanan belirli bir cüzdan öne çıktı ve en yüksek katkıyı sağladı.

Bu önemli işlemler nedeniyle yakılan SHIB tokenlarının toplam sayısı etkileyici bir şekilde 410,72 trilyona ulaştı. Arzdaki bu azalma, SHIB tokeninin değerini artırmada çok önemli bir faktör olabilir. Talep sabit kalırsa veya artarsa ​​değerin daha da artması muhtemeldir.

Shiba Fiyatı Yükselecek mi, Yorum ve Analiz

Shiba Inu fiyatı kritik destek seviyelerindeki kontrolünü kaybetti ve bu da daha fazla düşüşe yol açabilir. Meme coinin fiyatı son zamanlarda 0,000019 doların altına düştü ve şu anda 0,000018 doların altına düşmeye yakın. SHIB fiyatı hızlı bir toparlanma sağlayamazsa , artan satış baskısı nedeniyle daha fazla kayıp beklenebilir.

Coinglass verilerine göre son 24 saat içinde SHIB için 22,81 milyonluk devasa bir tasfiye kaydedildi. Bu gelecek, 1 milyon doların altındaki günlük ortalama tasfiyeden benzeri görülmemiş derecede yüksek. Dolayısıyla Shiba Inu fiyat çöküşü, yatırımcıların alıma devam etmesiyle daha da kötüleşebilir.

Ayrıca Santiment verilerine göre kalabalığın Shiba Inu’ya karşı duyarlılığı da düştü. Daha önce, bu yılın Mart ayındaki ralli sırasında, Yatırımcılar FOMO’yu (Kaçırma Korkusu) deneyimlediler ve altcoinlerden yararlanmak için agresif bir şekilde piyasaya girdiler. Ancak trend değiştikçe piyasadan çıkıyorlar ve SHIB ve Dogecoin gibi büyük altcoinleri etkiliyorlar.

Ayrıca okuyun: Shiba (SHIB) Coin 0.0001 Dolar Olacak mı?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar