Son 24 Saatte Yüzde 40’tan Fazla Arttı!

Waves yüsde 40'tan fazla

Kripto para piyasası, çoğu madeni paranın yeşil bölgede ticareti ile haftaya mükemmel başlangıcına devam etti. Son 24 Saatte Yüzde 40’tan Fazla Arttı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

WAVES Son 24 Saatte Yüzde 40’tan Fazla Arttı!

Kripto para piyasası bu hafta üst üste ikinci gün kazanç kaydetmeye hazırlanıyor. Devam eden olumlu performans, piyasanın değerini son 24 saatte %2,5’in üzerinde artırdığını gördü.

Basın zamanında, toplam kripto para piyasası bir kez daha 1.3 trilyon doları aştı. Bitcoin 31 bin dolarlık direnç seviyesini aştı ve piyasa momentumu korunursa önümüzdeki saatlerde yükselmesi muhtemel gigi görünüyor.

Piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ether, son 24 saat içinde değerine %3’ten fazla ekledikten sonra 2 bin dolarlık işareti kapatıyor.

Bununla birlikte, Waves blok zincirinin yerel belirteci WAVES, bugün en iyi 100 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterendir. WAVES, son 24 saatte %44’ün üzerinde artışla diğer büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdi.

Waves, geliştirme ekibinin birkaç gün önce canlandırma planını başlatmasından bu yana iyi gidiyor. Canlanma planı, önümüzdeki sekiz hafta boyunca USDN stabilcoinin dolar kurunu tamamen geri yükleme kararını içeriyor.

Önerilen Makaleler

WAVES/USDT 4 saatlik grafik, kripto para biriminin olumlu performansı nedeniyle şu anda çok yükseliş gösteriyor. Şu an için teknik göstergeler, piyasa momentumu korunursa dalgaların yükselişe geçebileceğini gösteriyor.

MACD çizgisi birkaç gün önce pozitif bir bölgeye dönüşerek yükseliş momentumunu gösteriyor. 73’lük 14 günlük Göreceli Güç Endeksi, WAVES‘in yakında aşırı alım bölgesine girebileceğini gösteriyor.

Basın saatinden itibaren, WAVES madeni para başına 8.39 dolardan işlem görüyor. Ralli devam ederse, waves gün sonundan önce ilk direnci 11.22 dolardan geçebilir.

Uzatılmış yükseliş performansı durumunda, WAVES bu ay ikinci kez 15 doları geçebilir.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.