Son 24 saatte Yüzde 12.7 Arttı

Kendi adını taşıyan blok zinciri ağına güç veren Cosmos (ATOM), son 24 saatte %12.7 arttı. CoinMarketCap verilerine göre ATOM şu anda 11.45 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %12.7 Arttı

Kendi adını taşıyan blok zinciri ağına güç veren Cosmos (ATOM), son 24 saatte %12.7 arttı. CoinMarketCap verilerine göre ATOM şu anda 11.45 dolardan işlem görüyor. Son 24 saatte %12.7 Arttı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Cosmos Bitcoin Olarak %12 Arttı, Ethereum Kurtarıldı

ATOM, 3.2 milyar dolarlık piyasa değeri ile 27. en büyük kripto para birimidir. Bugünkü yükseliş hareketine rağmen ATOM, Eylül 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44.70$’dan hala %74 aşağıda.

Coinin çeşitli borsalarda işlem hacmi arttı. Son 24 saatteki toplam işlem hacmi, bir önceki işlem gününe göre %11 artarak yaklaşık 327 milyon $’a yükseldi.

Cosmos, her biri bir Bizans Hata Toleransı (BFT) konsensüs algoritması tarafından desteklenen, merkezi olmayan bir bağımsız paralel blok zincirleri ağıdır. Geliştiricilerin kendi blok zincirlerini geliştirmelerine ve tüm Cosmos tabanlı blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin verir.

Cosmos ekosistemindeki daha popüler blok zincirlerinden bazıları Thorchain, Kadena ve belki de bu günlerde daha az Terra.

Önerilen Makaleler

Cosmos ekosisteminde toplam 49 token faaliyet gösteriyor ve 28 Interblockchain Communication (IBC) etkin blok zinciri de dağıtılıyor.

Cosmos’tan alınan verilere göre, Blockchain, Wallet ve Explorer’ı içeren Cosmos ekosistemini toplam 265 uygulama ve hizmet destekliyor.

DefiLlama’ya göre, TVL’nin ekosistemdeki en büyük protokolü olan Cronos’taki Toplam Değer Kilitli (TVL), son 24 saatte %2,16 artarak 2,32 milyar dolara yükseldi.

Kadena ile ilgili olarak, DeFi Lama verilerine göre, TVL’si son 24 saatte %18 artışla 7,2 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

DeFi etkinliğine ek olarak, çeşitli Cosmos tabanlı tokenlerin altında yatan tokenler de yükselişte.

Geçtiğimiz gün Cronos (CRO) %4,67, Thorchen (RUNE) %2,6, Kava (Kava) %8,8, Kadena (KDA) %10,8 ve Cartesi (CTSI) %6 arttı.

Bu arada, piyasadaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), son 24 saatte %4 arttı ve şu anda 30,187 dolar civarında işlem görüyor.

Ethereum (ETH) son 24 saatte %4,4 arttı ve şu anda 2.026 dolardan el değiştiriyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.