Son 24 Saat İçerisinde En Çok Düşen Coinler!

en çok düşen coinler
Abone Ol 

Kripto para piyasasında ayı dönemini iliklerimize kadar yaşamaya devam ediyoruz. Çoğu kripto varlık düşüşlerden nasip alırken, bazı varlıklar yok olmaya doğru gidiyor. Hatta kripto kışı o kadar çetin geçiyor ki bir çok borsa yok oldu bile. Kripto kışında son 24 saat içerisinde en çok düşen coinler listesini sizlerle paylaşıyoruz.

Son 24 saat içerisinde en çok düşen coinler

Aşağıda yer alan tabloda son 24 saat içerisinde en çok düşen 15 coini görüntüleyebilirsiniz. Tabloda yer alan isimleri üzerlerine tıklayarak geçmiş döneme ait ATH, ATL , dolaşan, toplam arz gibi verilerine ulaşabilirsiniz.

İsimFiyatDeğişim (24s)

Kripto kışı devam ediyor!

Kripto kışı resmen yatırımcıları içeriye aldı. İşte bu ayı döneminde yaşanan bazı olaylar;

Tabi ki bu olaylar ekosistemde bazı yaşanan olaylar. Fakat kripto piyasasında 2022 ‘nin unutulacağını pek sanmıyorum. Yıl bitmeden daha ne gibi olaylar yaşayacağız merakla bekliyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.