Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana (SOL) Fiyat Tahmini ve Teknik Analiz

Solana (SOL) Fiyat Tahmini ve Teknik Analiz

spot_img

Yazı tarihiyle 26.90$’dan işlem gören Solana (SOL) projesi, iki hafta içerisinde %28’lik bir artışla yatırımcılarına güzel bir kazanç bıraktı. Peki Solana (SOL) 30 Doları aşacak mı? İşte güncel Solana (SOL) fiyat tahmini ve teknik analiz.

Solana (SOL) Fiyat Tahmini ve Teknik Analiz (Güncel)

Kripto dünyasında artan yükseliş eğiliminin ortasında Solana fiyatı , Eylül ortasında başlayan yükselişini devam ettiriyor. Teknik analize göre ters baş-omuz formasyonunun oluşumu bu yükselişte önemli bir rol oynadı. 

Bu tür modeller genellikle büyük piyasa diplerinde görülür ve trendlerdeki önemli dönüm noktalarına işaret eder. 19 Ekim’de SOL coin fiyatı, formasyonun boyun çizgisi direncini geçerek yaklaşık 24,6 $’ı egale etti. 

3 aylık performansa göre Solana, Bitcoin’den daha iyi bir performans sergiledi. Eylül ayının ortasından bu yana, SOL fiyatı daha yüksek en yüksek ve en düşük seviyelerden oluşan güçlü bir model sergilerken, Bitcoin fiyatı daha mütevazı bir yükseliş trendi gördü.

  • Teknik göstergelerimize göre mevcut hissiyat Yükseliş yönündeyken Korku ve Açgözlülük Endeksi 53 (Nötr) gösteriyor Solana, son 30 günde %7,97 fiyat dalgalanmasıyla 17/30 (%57) yeşil gün kaydetti.
  • 20 Ekim 2023 verilerine göre genel Solana fiyat hissi yükseliş yönünde. 23 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri gösterirken, 4 teknik analiz göstergesi düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Teknik göstergelerimize göre Solana’nın 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 19 Kasım 2023’te 22,06 dolara ulaşacak. Solana’nın kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 19 Kasım 2023’te 26,27 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.
  • Göreceli Güç Endeksi (RSI) momentum osilatörü, bir kripto para biriminin aşırı satıldığını (30’un altında) veya aşırı satın alındığını (70’in üzerinde) işaret eden popüler bir göstergedir. Şu anda RSI değeri 72,10 seviyesinde bulunuyor ve bu da SOL piyasasının aşırı alım pozisyonunda olduğunu gösteriyor. RSI göstergesi SOL fiyatının artacağını gösteriyor.
  • 24,54 dolar değerindeki pivot noktasına (P1) göre Solana, 23,68 dolar, 22,35 dolar ve en güçlüsü 21,49 dolar destek seviyelerine sahip. Benzer şekilde Solana direnç seviyeleri 25,87 dolar, 26,72 dolar ve 28,05 dolarda yer alıyor.
  • En güncel kripto para yorumları için tıklayın.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar