Shiba Toplam ve Dolaşımdaki Arz Miktarı !

shiba dolaşan arz

Meme coinler arasında en çok kazandıran kripto varlık Shiba ! Bir zamanlar o kadar yükseliş yakalamıştı ki , 1 TL yatırım ile bir milyoner olabilirdiniz . En çok merak edilenler arasında Shiba coinin arz durumu . Bu yazımızda Shiba Coin dolaşan , toplam ve maksimum arz miktarı hakkında sizleri bilgilendireceğiz .

Shiba Toplam Arz Miktarı

2 Temmuz 2022 tarihi itibariyle güncel toplam verileri sizler için topladık . Bu kapsamda Shiba toplam arz miktarı ;

  • 589.735.030.408.323 SHIB

Toplam arz : Piyasa var olan yada piyasaya sunulmayan coin miktarıdır . Bu miktar içerisinde yer alan coinler bazen arz talebine göre piyasaya sürülebilir .

Shiba Dolaşımdaki Arz Miktarı

2 Temmuz 2022 tarihi itibariyle güncel verileri sizler için topladık . Bu kapsamda Shiba dolaşan arz miktarı ;

  • 549.063.278.876.302 SHIB

Dolaşan arz : Piyasada ve herkese açık kişi , kurumların elinde olan coin miktarıdır . Bu miktarın yükselmesi yada azalması proje sahiplerinin belirli yakım yada artırım programlarına bağlıdır . Bu sayede arz , talep ve fiyat bilgisi ortaya çıkmakta ve değişmektedir .

Shiba Maksimum Arz Miktarı

Makismum arz Shiba coinin tüm tarihi boyunca yakılan , yakılmayan , piyasa olan , olmayan , kilitli , tüm birey , kurum ve kişilerin elinde olan adettir . Bu miktar Shiba coin için bildirilmemiştir . Bildiğiniz üzere bu miktar içerisinde yer alan gizlilik daha sonra coin artırımı gibi unsurları kapsamaktadır .

Shiba Veri Tablosu ve Coin Bilgisi ;

Shiba Inu (SHIB)
Veriler
Dolaşan Arz

549.063.278.876.302 SHIB

Toplam Arz

589.735.030.408.323 SHIB

Maksimum Arz 
Bildirilmemiş
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$0.00008845 / $0.000000000082

Shiba Coin tüm zamanlar en düşük seviyesinden 12263128.04% oranında bir yükseliş yakalamıştır . Evet oranı okumadınız farkındayım ! Shiba Coin , basit bir açıklama ile , Shiba cinsi köpeği ilham olarak alan , başlangıçta şaka amaçlı üretilen kripto para birimidir .

Shiba ‘nın Doge Katili olarak anılmasıyla ivme kazandı . Başta basit bir meme token olan Shiba , daha sonra geliştirdiği projeler ile popülaritesini yukarıya taşıdı !

Shiba Coin Almak İster Misiniz ?

  • İlk öncelik ile yapmanız gereken işlem borsaya kayıt olmaktır.
  • Lider kripto para borsasına Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz .
  • Açılan sayfada yer alan , E-posta ve Şifre kısmınızı doldurarak hesap oluşturma işlemine başlayabilirsiniz .
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.