Ana SayfaKripto Para HaberleriBilgi Kripto, Manta Network Ailesine Katıldı!

Bilgi Kripto, Manta Network Ailesine Katıldı!

spot_img

Uzun süredir, Türk kullanıcılarımız için blockchain ve kripto para ekosistemi için içerikler üretiyoruz. Bu kapsamda çeşitli projelerle iş birliği yaparak, sizlere daha verimli bir kaynak sunmaya çalıştık. Geldiğimiz noktada Bilgi Kripto’nun artık Manta Network elçisi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyarız. 

Neler Öğreneceğiz ve Öğreteceğiz?

Bir Manta elçisi olarak, Manta ekosistemine katıldığımız için çok mutluyuz. Manta Atlantic ve Manta Pasific ile hem katman-1 hemde katman2 çözümü sunan nadir bir ekosistemdir.

Mevcut çözümler ve geliştirmeler zk uygulamaları için yeterli seviyede değil. Manta Pasific ZK uygulamaları için en mükemmel ortamı yaratmak için çalışıyor. Diğer yandan Manta Pasific, programlanabilir zk sunarken, zk uygulamaları için yüksek ölçeklenebilirlik ve düşük işlem ücretleri sağlıyor.

Layer-1 Manta Atlantic ise, temel blockchain ağıdır. Daha iyi anlamanız açısından Ethereum, Solana Layer-1 blockchain projeleridir. Manta Atlantic’te Manta ekosisteminin katman-1 çözümüdür.

manta atlantic pasific

Manta Atlantic, modüler zincir üstü uyumluluk kimliklerini destekleyen en hızlı ve en merkeziyetsiz ZK Layer1’dir. ZkNFT’ler, staking ve ekosistem projeleri dahil olmak üzere temel ürün ve teknoloji paketi, güçlü ZK etkin kullanım durumlarına kullanıcı dostu erişim sunar.

Daha sonraki yazılarımızda Manta ekosistemine ait tüm çözümleri ve teknolojileri detaylı olarak sizlere aktaracağız. Bir Manta elçisi olarak Manta Network hakkındaki tüm gelişmeleri, duyuruları, token analizlerini sizlere sunarken hem öğreneceğiz hemde öğreteceğiz.

Tüm bunların yanı sıra Manta Network hakkında bazı bilgilere göz atmaya ne dersiniz?

Manta Network Temel Bilgiler

  • Manta Network, Harvard, MIT ve Algorand gibi prestijli kurumlardan deneyimli kuruculardan oluşan bir ekip tarafından yaratıldı.
  • Manta Network, Binance Labs ve Polychain Capital gibi birçok üst düzey web3 yatırım fonundan yatırım aldı.

  • Alliance DAO ve Berkeley Blockchain Xcelerator gibi en iyi web3 hızlandırıcılarına katılım yoluyla büyüdü.
  • Manta Network, yeni nesil web3 kullanıcılarını getirmeye ve web3 zkApp uygulamalarının yeni bir bölümünü başlatmaya hazır.
  • Manta Network Layer-1 ve Layer-2 çözümü sunan ekosistem öncüsü bir blockchain projesidir.
  • Proje 60 Milyon Dolar’dan fazla fon toplayarak öncü çözümler arasına girmeyi başarmıştır.
  • Projenin yerel tokeni Manta, Binance dahil tüm global borsalarda listelidir.
  • Devasa bir ekosistemle, blockchain teknolojisine yüksek katkı sunmaktadır.

Sonuç olarak Manta Ailesinde yer almak Atlantic ve Pasific’in derinlerine ekosistem öncüleriyle inmek bizim için büyük bir avantaj. Bu yüksek teknolojiye sahip L1 ve L2 çözümlerine sahip projeyi sizlere detaylı anlatmak için sabırsızlanıyoruz. Bu fırsatı bize sunduğun için Teşekkürler Manta Network!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar