Ana SayfaCoin Yorum - AnalizMajo Coin (BRC20) Nedir, Yorum ve Geleceği

Majo Coin (BRC20) Nedir, Yorum ve Geleceği

Diğer varlık sınıflarıyla karşılaştırıldığında Majo fiyatının tahmin edilmesi zordur ve piyasa koşullarına duyarlıdır. Ancak Majo'nun geleceği için en iyi öngörülen değeri ve tahmini büyüme olacağını düşünüyoruz. 

spot_img

 

BRC20 tokenleri son hızda popülerlik kazanmaya başardı. Bitcoin’de yer alan yükseliş boğanın seslerini BRC20’ye yönlendirdi. Bu yazımızın devamında Majo Coin Token nedir, nasıl alınır, nereden alınır, yorum, geleceği, bugün ne olur işte tüm veriler bu yazımızda. 

Sıradaki Binance’de Listelenecek Coin Sats Olabilir, Şimdiden Ticarete Başla

Majo Coin Nedir?

Şu anda, BTC ağındaki çoğu BRC-20 projesi, son derece düşük ihraç maliyetleri nedeniyle sınırlı spekülasyon alanına sahiptir. Birkaç ay süren teknik geliştirmenin ardından OpenDAO, 30 Nisan 2023’te BTC zincirindeki alt DAO’su BRC-20 DAO’yu yayınladı. BRC-20 DAO artık kendi platform para birimi Majo Coini başarıyla başlattı ve Ordinal ekosisteminin altyapısını oluşturmaya odaklanacak.

Majo Nasıl Alınır?

  1. Buradan, MAJO Coin Alım-Satımına Başlayın.
  2. Tüm borsa doğrulamaları tamamlayın.
  3. USDT işlem çiftinde MAJO bulun.
  4. Artık ticarete başlayabilirsiniz.

Majo Token Nedir?

Majo Token, BRC-20 ağında yer alan bir kripto para birimidir. En popüler BRC20 coinleri arasında yer alır.
majo token brc20 nedir nasıl alınır ordinals brc20 coinleri analizler yorumlar

Majo Coin Yorum

Mevcut Majo fiyat tahminimize göre Majo fiyatının 8 Aralık 2023 tarihine kadar %-1,53 düşerek 0,045020 dolara ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 73 (Açgözlülük) gösteriyor . Majo, son 30 günde %33,17 fiyat dalgalanmasıyla 14/30 (%47) yeşil gün kaydetti. Aralık 2023 verilerine göre genel Majo fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde. 21 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyalleri verirken, 1 gösterge düşüş sinyali sinyali veriyor.

Majo Coin Geleceği

Diğer varlık sınıflarıyla karşılaştırıldığında Majo fiyatının tahmin edilmesi zordur ve piyasa koşullarına duyarlıdır. Ancak Majo’nun geleceği için en iyi öngörülen değeri ve tahmini büyüme olacağını düşünüyoruz. 

Majo Bugün Ne Olur?

Günümüzde BRC20’nin tanıtıma ihtiyacı yok. Geçtiğimiz birkaç ayda BRC20 Tokenleri hızla yükseldi. Majo bugün ne olur sorusuna tam doğru cevap vermek mümkün değildir. Fakat yine de kripto ekosisteminde yer alan teknik analiz araçları sayesinde fikir sahibi olabilirsiniz. Majo Teknik Analiz kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Sats alım-satım derecesini görebilirsiniz. Majo/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.

Sıkça sorulan sorular

Majo Toplam arzı ne kadar?

Toplam arz 21M adettir.

Majo dolaşan arzı ne kadar?

Mevcut dolaşan arz 21M adettir.

Majo maksimum arzı ne kadar?

Maksimum arzı 21M adettir.

Majo token kaçıncı sırada?

Tüm tüm kripto paralar arasında 2203. sıradadır.

Majo en güvenilir nereden alınır?

Majo en güvenilir Gate.io borsasından alınır.

Majo bugün ne olur?

Kripto para piyasası sürekli değişiklik gösterir. Bu noktada düşebilir ve yükselebilir.

Satın almak için doğru zaman mı?

Teknik göstergeleri ve doğru analiz araçlarını kullanarak alım için doğru zamanı tahmin edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar