Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSatoshiVM (SAVM) Yorum Geleceği

SatoshiVM (SAVM) Yorum Geleceği

SatoshiVM (SAVM) coin geleceği hakkında olumlu görüşler bulunuyor. Eğer dolaşan arz 7 milyon civarında olduğu doğrulanırsa, yeni borsa listelemeleriyle ciddi bir artış bizleri bekleyebilir.

spot_img

Ön satış fiyatından neredeyse 250x’e kadar yükselip 180x civarında yer alan SatoshiVM, kripto para dünyasında en çok konuşulan varlıklar arasında yer alıyor. Projenin açıklanan dolaşım arzı 7 Milyon seviyesinde yer alıyor. Buda ciddi seviyede düşük rakamdır. Bu yazımızda, SatoshiVM (SAVM) Coin yorum, geleceği hakkında analizleri sizlerle paylaşacağız.

SatoshiVM Coini Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

SatoshiVM (SAVM) Coin Yorum

çözümüdür. SatoshiVM, EVM ekosistemi ile Bitcoin arasında köprü kurarak Bitcoin ekosisteminin varlık yayınlamasına ve uygulamalar geliştirmesine olanak tanır. Bu noktada proje benzersizdir. Buda projenin ilerleyen dönemlerde ciddi seviyede tanınmasına yol açabilir. Arz konusuna baktığımızda projenin Bitcoin gibi 21 Milyon toplam arzı bulunuyor.

Daha önce 21 Milyon arzı bulunan Ordi projesi 90 Dolar seviyesine ulaşarak kendi ATH rekorunu kırmıştı. Tabi bu yükselişin arkasında Binance borsasının yer alması vardı. Ordi Binance borsasında yer almaya başladığında 8 Dolar seviyesinde yer alıyordu. SAVM Coin projesi henüz Major borsaların hepsinde listeli değil. Bu nedenle projenin fiyatlanması için borsa listelemelerin gelmesi gerekiyor.

Projenin belirttiğine göre dolaşan arz 7 milyon civarında. Ufak bir analiz yaptığımızda bu dolaşan arza göre yeni borsa listelemeleri gelirse fiyat çok yüksek seviyelere tırmanabilir.

SatoshiVM (SAVM) Coin Geleceği

SatoshiVM (SAVM) coin geleceği hakkında olumlu görüşler bulunuyor. Eğer dolaşan arz 7 milyon civarında olduğu doğrulanırsa, yeni borsa listelemeleriyle ciddi bir artış bizleri bekleyebilir. Projenin alanında tek olması, Binance listelemesini daha da kolaylaştırıyor. Proje gelecekte yeni borsa listelemeleri, iş birlikleri ve etkinliklerle ciddi fiyatlanma yaşayabilir.

Gelecekte ekip bu belirtilenlerin dışına çıkar ve ilgi göstermezse zombi projeler arasında yer alabilir.

SatoshiVM (SAVM) Binance Borsasında Listelenir mi?

SAVM Coin alanında tek olması nedeniyle Binance borsasının dikkatini çekebilir. Fakat Binance genellikle tohum yatırım yaptığı projeleri listelemesiyle bilinir. Bu nedenle projenin çok fazla yol kat etmesi gerekebilir.

Binance listelemesi için çeşitli şartların yerine getirilmesi gerekir. Bunlar genellikle, yüksek talep, ekosistem faydası, hacim, güven gibi unsurlardır.

Sonuç olarak proje belirtilen unsurlara dikkat ederse, gelecekte iyi bir yerde olabilir. Buda altcoinin ciddi fiyatlanması demektir.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar