Rusya’nın 200 Milyar Dolarlık Kripto Paraya Ev Sahipliği Yaptığı Tahmin Ediliyor !

RUSYA KRİPTO PARA
Abone Ol 

Ruslar Aralık 2021’e kadar yaklaşık 5 trilyon ruble değerinde kripto paraya sahipti. Rusya’nın 200 Milyar Dolarlık Kripto Paraya Ev Sahipliği Yaptığı Tahmin Ediliyor !

Rusya’nın 200 Milyar Dolarlık Kripto Paraya Ev Sahipliği Yaptığı Tahmin Ediliyor !

Hükümet tahminlerine göre Rus vatandaşlarının 16.5 trilyon ruble (214 milyar dolar) değerinde kripto paraya sahip olduğu bildiriliyor. Bir Bloomberg raporu  , Rusların toplam küresel kripto varlıklarının yaklaşık %12’sine sahip olduğunu belirtti . Kremlin ile çalışan iki kişi, kripto varlık tahminlerinin, ülkedeki en önemli kripto borsası kullanıcılarının bazılarının IP adreslerinin yanı sıra birkaç diğer veri noktasının analiz edilmesiyle hesaplandığını söyledi. Rus vatandaşlarının kripto varlıkları analizi, kripto piyasasına genel bir bakış elde etmek ve yeni düzenlemeler formüle etmek için yürütülüyor. Öneriler henüz kesinleşmedi.

Ülkede kripto düzenlemelerinin henüz net olmadığı ve birçok kullanıcının işlemlerini gerçekleştirmek için anonim araçları kullanmayı tercih ettiği göz önüne alındığında, tahminlerin alt tarafta olduğuna inanılıyor.

Önerilen Makaleler

Son kripto para  varlık tahmini, Aralık ayında parlamentonun alt meclisi finansal piyasalar komitesi başkanı Anatoly Aksakov tarafından paylaşılan verilerden büyük bir sıçrama. Tass haber servisinin Aralık 2021’deki raporuna göre, Ruslar 5 trilyon ruble değerinde kriptoya sahipti .

Rusya, geçtiğimiz ay merkez bankası ile maliye bakanlığı arasında bir ileri bir geri gidişe tanık oldu. İlk olarak, merkez bankası kripto madenciliği ve ticaretine genel bir yasak önerdi, ancak maliye bakanlığı kapsamlı yasak önerisine kripto düzenleyici bir çerçeve ile karşı çıktı . Maliye bakanlığı, piyasayı düzenlemeyi savunan Başkan Putin’den destek buldu.

Rusya şu anda Bitcoin ağ madenciliği girdisi açısından üçüncü sırada ve Putin de aynı şeyi kabul ederek  kripto madenciliği için fazla enerjinin kullanılması çağrısında bulundu . Maliye bakanlığı ve cumhurbaşkanı gemideyken, Rusya yakında kripto ticareti ve madenciliğini düzenleyebilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.