Rune Coin Ağustos Yorum ve Geleceği !

rune geleceği
Abone Ol 

Arzı ve fiyatıyla dikkat çeken Rune Coin , lider kripto para borsası Binance ile uzun bir dönem etkinlik yaptı . Hatta bu etkinlikler Milyon Dolar ödül havuzları içeriyordu . Bu yazımızda Rune Coin Ağustos Yorum ve Geleceği hakkında sizleri bilgilendireceğiz . Bunların yanı sıra geçmiş fiyat performanslarına göz atacağız .

Temelde Rune Nedir ?

RUNE, THORChain ekosistemine güç veren ve ağın güvenliğini sağlamak için gereken ekonomik teşvikleri sağlayan varlıktır. RUNE, aşağıda açıklanan dört temel role sahiptir.

  • Likidite (uzlaşma varlığı olarak)
  • Güvenlik (sybil-dirençli bir mekanizma ve ekonomik davranışı yönlendirmek için bir araç olarak)
  • Yönetişim (zincirde sinyal önceliği)
  • Teşvikler (ödül ödeme, ücret alma, gaz sübvansiyonu)

Rune Coin arz , çıkış tarihi , en yüksek ve en düşük fiyat bilgisi aşağıdaki tabloda yer almaktadır .

ThorChain (RUNE)
Veriler
Dolaşan Arz
330.688.061 RUNE
Toplam Arz
334.937.975 RUNE
Maksimum Arz 
500.000.000 RUNE
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$21.26 / $0.007939

Rune Anlık Fiyatı Bilgisi

Rune USD, TL ,Euro ve Sterlin cinsinden fiayt karşılığını aşağıda görüntüleyebilirsiniz . Ayrıca Coine tıklayarak Grafik , hesap makinesi , listelendiği borsalar bilgisine ulaşabilirsiniz .

  • USD
  • EUR
  • GBP
  • TRY

Rune Coin 2022 Ağustos Yorum ve Geleceği !

Kripto para fiyatlarının çok değişken olduğu şu dönemde Rune için yapılan yorum , geleceği ve fiyat tahminlerini sizler için derliyoruz . Bununla birlikte, hiç kimse kripto para birimlerinin fiyatlarını tam bir kesinlikle tahmin edemez, bu nedenle aşağıdaki Rune yorum fiyat tahminlerinin yalnızca olası fiyat gelişimi için bir öneri olarak hizmet ettiğini ve yatırım tavsiyesi olarak kullanılmasının amaçlanmadığını anlamak çok önemlidir.

Tüm veriler uzman analist sitelerden ve kaynaklardan toplanmıştır .

Coincodex Rune Yorum , Geleceği !

Uzman ücretli analiz sitesi Coincodex Rune için Ağustos ayına ait fiyat yorumlarını paylaştı . Uzmanlar Önümüzdeki hafta içinde Rune Coin’de %12 civarında bir düşüş bekliyor . Tüm bunların yanı sıra Ağustos ayı için , 2,48$ fiyat seviyesinde işlem görmesini bekliyorlar.

Tüm bunların yanı sıra teknik analizlerine göre Rune Coin’in 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay düşecek ve 27 Ağustos 2022’ye kadar 4,68 dolara ulaşacağı belirtiliyor. THORChain’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 27 Ağustos 2022’ye kadar 2,84 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor .

Price Prediction Rune Yorumu

En çok tercih edilen analiz sitesinde Rune için farklı yorum ve fiyat tahminleri bulunuyor . Ekip Rune ‘ın Ağustos ayında Rune fiyatının 2022’de minimum 3,34$ değerine ulaşacağı tahmin ediyor. RUNE fiyatı, 2022 yılı boyunca ortalama işlem fiyatı 3,49$ ile maksimum 3,67$ değerine ulaşabilir.

Coinskid Rune Geleceği

THORChain (RUNE) – USD tahminleri. Ağustos 2022’nin başında fiyat 3.44 USD civarında olabilir. Ağustos 2022 için maksimum fiyat 3,85$, minimum fiyat 3,16$. Ağustos 2022 ayı için ortalama Rune fiyat tahmini 3,51$. Ağustos 2022 sonunda THORChain fiyat tahmini 3,44$, Ağustos 2022 için değişim %12.

Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Buradaki veriler bilgilendirme amaçlıdır . 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.