Wombat Coin Nedir ? Arz , Çıkış Tarihi !

wombat nedir
Abone Ol 

9 Milyon Dolar ‘dan fazla token satışı gerçekleştirerek ön satışını tamamlayan Wombat , kullanıcılar için merak konusu olmuş durumda . Wombat Coin Nedir ? Arz , Çıkış Tarihi ve diğer teknik bilgiler bu yazımızda !

Yeni Çıkan Coinleri Buradan Keşfedebilirsiniz !

Wombat Coin Nedir ?

Wombat Coin, hem oyuncular hem de oyun yaratıcıları için Wombat Web 3 Oyun Platformu için önemli bir rol oynayan çok zincirli bir yardımcı program simgesidir. Bu tür hizmet belirteci, bu ekosistemdeki tüm önemli faaliyetleri besler ve kullanıcılar tarafından önemli faydalar elde etmek için kullanılabilir .

Wombat
Veriler
Dolaşan Arz
168,000,000 WOMBAT
Toplam Arz
10,000,000,000 WOMBAT
Maksimum Arz 
10,000,000,000 WOMBAT
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
Listelenme Bekliyor

Wombat Platformu Nedir ?

Wombat – Web 3 Oyun Platformu, dünyanın en hızlı büyüyen blok zinciri ve oyun ekosistemlerinden biridir. İşte bazı önemli rakamlar;

  • 2,6 milyon kayıt
  • 300 bin aylık aktif kullanıcı
  • 65 bin günlük aktif kullanıcı
  • Wombat ortakları için 1,2 milyon NFT basıldı
  • AA/AAA yayıncıları ve oyun stüdyoları ile 20 oyun ortaklığı
  • Platformumuzda 40 AA/AAA oyun
  • Dungeon Master’da 700 bin NFT yatırıldı

Wombat – Web 3 Oyun Platformu, oyuncuların ihtiyaçlarına, basitliğine, güvenliğine ve rahatlığına güçlü bir şekilde odaklanarak bu devam eden paradigma değişimini kolaylaştırıyor. Oyuncuların ve oyun yayıncılarının ve stüdyolarının Fungible Olmayan Tokenları (NFT’ler) kullanmaları için giriş engellerini en aza indirmek ve Web 3 Oyunlarını kitlesel pazara getirmeyi amaçlıyoruz.

Wombat Uygulaması

Wombat Uygulaması ilk olarak Haziran 2019’da piyasaya sürüldü ve Android, iOS ve Chrome platformlarında 1,5 milyondan fazla indirildi. Oyuncular, desteklenen blok zincirlerinde 30 milyondan fazla işlem imzaladı ve Wombat Uygulaması, 70’in üzerinde ortak uygulama tarafından tercih edilen bir oturum açma yöntemi olarak entegre edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.