Ana SayfaAirdrop & TestnetRoot Network (ROOT) Token Airdrop Rehberi

Root Network (ROOT) Token Airdrop Rehberi

Root Network airdrop onaylandı.

spot_img

Root Network ($ROOT), akıllı sözleşmeler, zincirler arası uygulamalar ve güvenlik ve verimlilik için hisse kanıtı konsensüsü gibi özelliklerle açık metaveri için dijital varlıkların ve kimliklerin oluşturulmasını ve yönetimini desteklemek üzere tasarlanmış bir blockchain platformudur. . Yakın zamanda Galxe katılımcıları için bir airdrop kampanyası başlattılar. İşte Root Network (ROOT) token airdrop kılavuzumuz.

Adım adım kılavuzumuza göz atın!

Root Network (ROOT) Nedir?

Root Network, meta veri deposu uygulamaları için kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak üzere tasarlanmış, açık meta veri deposuna yönelik teknolojik bir temeldir. Root Network (ROOT) temel özellikleri şunlardır:

 • Katman 1 Blockchain : Defter bütünlüğünü korur, işlemleri doğrular ve meta veri deposu uygulamaları için akıllı sözleşmeleri yürütür.
 • EVM Entegrasyonu : Solidity akıllı sözleşmelerini destekleyerek Ethereum tabanlı kodun Kök Ağ üzerinde çalışmasına olanak tanır.
 • Dijital Varlıklar ve Tokenlar : ERC-20 ve ERC-721 gibi endüstri standartlarını kullanarak çeşitli uygulamalarda dijital varlıkların oluşturulmasını ve paylaşılmasını sağlar.
 • Zincir İçi Protokoller : Akıllı sözleşme koduna ihtiyaç duymadan likidite havuzları, dijital koleksiyonlar ve zincirler arası varlık transferleri için yerleşik protokoller sunar.
 • Topluluk Katılımı : Topluluk üyelerinin düğümleri çalıştırmasına, ROOT tokenlarını stake etmesine ve ağ yönetimi ve güvenliğine katılmasına olanak tanır.

Root Network (ROOT) Token Airdrop’u Olacak mı?

Galxe kampanyasının bir parçası olarak muhtemelen bir ROOT token, airdrop’u olacak. Galxe Kampanyası 9 Nisan 2024’te başladı ve 8 Haziran 2024’e kadar devam edecek. Katılımcılar, Galxe görevlerini tamamlayarak The Root Network token ($ROOT) ile dağıtılan Galxe Puanlarını biriktirebilirler. İlk kampanya grubunun sona ermesinden sonraki bir ay içinde ROOT katılımcılara dağıtılacak.

Root Network (ROOT) Airdrop’u Nasıl Alınır?

Root airdrop dağıtımından nasıl yayarlanacağınız aşağıda anlatılmıştır.

 1. Kök Ağ Galxe’ye bağlanın

  Cüzdanınızı Kök Ağ Galxe sayfasına bağlayın .

 2. Gelecek Geçişi Oluştur

  “FuturePass sayfasını ziyaret edin” görevine tıklayın ve FuturePass hesabı oluşturmak için talimatları izleyin. Projenin henüz API’sini güncellemediğini, dolayısıyla görevi tamamlamış olsanız bile Galxe sayfasında yeşil onay işaretini göremeyebileceğinizi unutmayın.

 3. Sosyal görevleri tamamlayın

  Sosyal görevleri tamamlayın, yani Twitter’da Futureverse ve Root Network’ü takip edin.

 4. Galxe Pasaportu gibi

  Galxe Pasaportunuzu basmak için adımları izleyin. Galxe Pasaportunu almak için devlet tarafından verilmiş kimlik belgenizi ibraz etmeniz gerekeceğini unutmayın.

 5. Arkadaşlarına tavsiye et

  Son olarak, yönlendirme bağlantınızı kopyalamak ve arkadaşlarınızı bu kampanyaya katılmaya yönlendirmek için “Paylaş” düğmesini tıklayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar