Ana SayfaAltcoin HaberleriHypercomic (HYCO) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Hypercomic (HYCO) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

spot_img

Bu yazımızda yeni borsa listelemeleri duyuran Hypercomic (HYCO) coin nedir, nasıl alınır, nereden alınır sorularının cevaplarını paylaşacağız. 

HYCO Coin Alım-Satım Yapmak İçin Buradan Kaydolun, Kripto Boğasını Kaçırmayın!

Hypercomic (HYCO) Coin Nedir?

HYPERCOMIC bir Yaratıcı Web 3.0 İçerik platformudur. Yaratıcıların eserlerini yapma şansına sahip olduğu ve izleyicilerin eserlerini okuyabildiği, hepsi bir arada bir blockchain hizmet platformudur. İçerik oluşturucuların hayranlarıyla doğrudan buluşmasına ve fikirlerini bir iş modeline dönüştürmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Platform, çeşitli hizmetleri kolaylaştırmak için yardımcı token HYCO’ya güveniyor. Platform, kullanıcılara fikirlerini paylaşmalarına ve erişmelerine ve ekosistemi gönüllü olarak filtrelemelerine olanak tanıyan Birlikte Çalışabilirlik sağlıyor. Token, Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 token türüdür.

Hypercomic (HYCO) Coin Nasıl Alınır?

HYCO coin Gate.io borsasında listelidir. Satın almak yada ticarete katılmak için aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. Buradan Kaydolun
  2. HYCO/USDT işlem çiftini bulun. 
  3. Alım-satıma başlayabilirsiniz. 

Hypercomic (HYCO) Coin Nereden Alınır?

HYCO Gate.io borsası üzerinden satın alınabilir. Gate borsası tüm kripto para borsaları arasında en yeni coinleri ilk listeyen kripto para borsasısıdır.

Proje Hakkında

Webtoon’lar, 2023’e kadar 184’ten fazla Webtoon Uyarlaması’nın orijinal hikayeleridir. 2023’te, Netflix Kore Orijinal Dizilerinin %40’ı Webtoon Uyarlamalarıdır. Bu sayılar ‘Orijinal IP Olarak Webtoon’ Pazarlarını oluşturur.

Orijinal IP Pazarları olarak Webtoon, küresel OTT’ler, TV gibi Webtoon Uyarlamaları için küresel dağıtım kanallarının büyümesiyle birlikte genişledi. Webtoon Uyarlamalarının popülaritesi arttıkça, bu durum dünya çapında OST, Oyunlar, Kitaplar ve Ticari Ürünler işlerinde yeni pazarların oluşmasına yol açtı.

Webtoon’ların ve Webtoon Uyarlamalarının dünya çapındaki popülaritesi, 2021 yılına kadar 77 milyar ABD Doları değerinde bir Orijinal Fikri Mülkiyet pazarı yarattı. Kore Webtoon Uyarlamalarından Netflix aracılığıyla keyif alıyorsanız, bu pazarın oluşmasına yardımcı oldunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar