Reserve Rights Nedir ? RSR Coin Kaç TL ?

rsr coin nedir
Abone Ol 

Bu yazımızda Reserce Rights ( RSR Coin ) ‘ e yer vererek bütün detaylarına dokunmaya çalışacağız. Reserve Rights, Ethereum’da bir stabilcoin platformu olan Reserve Protocol’ün tokenıdır.  Reserce Rights ( RSR Coin ) , enflasyonu yüksek olan ülkelerdeki insanlar ve şirketler için stabil , küresel bir para birimi ve  dijital bir ödeme sistemi olarak bilinmektedir. RSR Coin , Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC-20 belirtecidir.  Söz konusu coin Nevin Freeman ve Matt Elder tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Peki tam olarak , Reserve Rights Nedir ? RSR Coin Kaç TL ? Reserve Rights Toplam Arz ! RSR Coin Nasıl Alınır ? RSR Coin Nereden Alınır ? 

Reserce Rights Nedir ? 

Reserve Rights, Ethereum‘da bir stabilcoin platformu olan Reserve Protocol’ün tokenıdır.  Reserce Rights ( RSR Coin ) , enflasyonu yüksek olan ülkelerdeki insanlar ve şirketler için stabil , küresel bir para birimi ve  dijital bir ödeme sistemi olarak bilinmektedir. RSR Coin , Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC-20 belirtecidir. RSR yardımcı tokenı ve teminat olarak bir varlık sepeti ile desteklenen RSV stabilcoindir. Söz konusu coin Nevin Freeman ve Matt Elder tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Reserve protokolü  üçlü bir token modelinden oluşmaktadır;

RESERVE Token ( RSR )

Ölçeklenebilir ve yasal bakımdan güçlü altyapıya sahip olan stabil bir kripto para birimidir. Ayrıca merkeziyetsiz, %100 varlık destekli ve Silikon Vadisi’ndeki üst düzey yatırımcılar tarafından finanse edilmiştir.

Reserce Rights Token ( RSR ) 

RSV’nin dengelenmesinde rol oynayan dalgalanma protokolü (fluctuating protocol) token’ıdır. Ayrıca ağ büyüdükçe fazladan Reserve token’ların satın alınmasına olanak sağlamaktadır.

Reserve, sınır ötesi para göndermeyi de maliyet açısından uygun hâle getiriyor. Bu, insanların ailelerine rahatlıkla para göndermelerini ve işletmelerin uluslararası tedarikçilere stabil bir para birimi ile ödeme yapmalarını sağlıyor.

rsr coin nereden alınır

Teminat Token ‘ ları

ABD hükümetinin ABD dolarını altınla desteklediği zamana benzer şekilde, Reserve token’ının değerini desteklemek için Reserve akıllı sözleşmesinde tutulan diğer varlıklardır. Protokol, tüm Reserve token’larının değerinin en az %100’ü değerinde teminat token’ları tutacak şekilde tasarlanmıştır. Teminat token’larının çoğu, belirteçli tahviller, mülkler ve emtialar gibi gerçek dünya varlıklarıdır.

RSR Coin Kaç TL ?

Bugün 1 RSR Coin Kaç TL ?

Reserve Rights Toplam Arz !

Reserve Rights Toplam Arz : 100.000.000.000 ‘ dir

Önerilen Makaleler

RSR Coin Nasıl Alınır ? RSR Coin Nereden Alınır ?

Reserve Rights almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. RSR Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Reserve Rights Nedir ? RSR Coin Kaç TL ? Reserve Rights Toplam Arz ! RSR Coin Nasıl Alınır ? RSR Coin Nereden Alınır ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • RSR Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.