Reel Token Nedir? REELT Token Yorum, Geleceği!

Reel Token
Abone Ol 

Reel Token (REELT Coin), gate.io borsasında listeleneceği haberinin ardından gündeme gelirken sık sorulanları sizler için derledik. İşte detaylar. Reel Token Nedir? REELT Coin Yorum, Geleceği!

Reel Token alım-satım işlemleri ve yeni çıkacak olan ilk coinlere ilk siz ulaşmak için hemen buradan kayıt işleminizi gerçekleştirin!

Reel Token (REELT Token) Nedir?

ReelToken, gerçek şimdiki zaman ile dijital gelecek arasındaki köprüdür. REELT  şu anda, ReelToken‘a sahip bireylerin REELT’i verimli, uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına, bunları Fiat veya diğer Kripto para birimleriyle değiştirmesine ve Reel Star Uygulaması içinde indirimli mal ve hizmetler için REELT kullanmasına olanak tanıyan POLYGON‘u (MATIC) kullanmaktadır. Bu, ReelToken’a sahip bireylerin REELT’i verimli, uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına, bunları Fiat (ör. ve Reel Star Uygulaması içindeki hizmetler gibi.)

Reel Group Konsorsiyumu, sıfırdan, sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların etkileşim kurma, işbirliği yapma ve ortaklaşa fayda sağlama biçiminde devrim yaratacak bir platform ve ekosistem oluşturmak için ortaklık kurdu.

Sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların sezgisel, kolay ve sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabileceği pozitif, özel ve güvenli bir platform üzerinde tasarlanmış tek bir “her şey” uygulaması.

3 Temel özellik şu şekildedir;

 • Video paylaşım uygulaması
 • NFT Madecilik, NFT Pazarı
 • Makara Ödemesi

Reel Crypto’nun Platform Avantajları şu şekildedir;

 • Çekler ve Bakiyeler: ReelToken’in (REELT) güvenliği ve güvenliği, Reel Crypto yönetişim belirteci ve ReelToken ekosisteminin istikrarını sağlayan gelişmiş fikir birliği, yönetişim ve kontrol mekanizmaları tarafından garanti edilir. Bu mekanizmalar, bugüne kadar merkezi olmayan mutabakat mekanizmalarında ve siber güvenlik raporlarında tespit edilen en önemli güvenlik sorunlarını hafifletebilmemizi sağlıyor.
 • Güven ve sorumluluk: Güvenin, tüm katılımcıların kilit bir role sahip olduğu çoktan çoğa bir ilişki olduğunun farkında olduklarını iddia etmektedirler. Sorumluluk ve taahhüt, her zaman güvenli ve güvenli olan ve tüm taraflar için deneyimi ve faydaları en üst düzeye çıkaran bir platform sağlamaktır.
 • Çoklu Blockchain platformu: ReelToken, hem maliyet verimliliği hem de fazlalık sağlayan çoklu blok zinciri altyapısına sahiptir. Bu, blok zincirlerinden birinde tıkanıklık veya performans sorunları olsa bile ReelToken ekosisteminin en iyi şekilde çalışmasını sağlar.
 • Ultra Hızlı ve Güvenli: Blockchain teknolojileri hızla değişiyor. Çoklu blok zinciri altyapı, hız, güvenilirlik ve güvenliğin en üst seviyelerde olmasını sağlamak için gelecekteki veya mevcut blok zincirini eklemek için kolayca genişletilebilir.
 • Son Derece Ölçeklenebilir: Çoklu blok zinciri altyapısı ve teknoloji yığını, hem büyük trafik hacimlerini işleme yeteneğini sağlamak hem de en iyi müşteri deneyimini sürdürmek için tasarlandı ve stres testine tabi tutuldu.
 • Güvenilir ve Maliyet Bilinçli: Kullanıcıların hem güvenilirlik hem de maliyet etkinliğine ihtiyaç duyduklarının ve bunu beklediklerinin farkındadırlar. Çoklu blok zinciri altyapısı ve teknoloji yığını, farklı blok zinciri platformlarında fiyatlandırmayı ve/veya performansı etkileyen değişikliklerin kullanıcılarımızın yararına gerçek zamanlı olarak kullanılmasını sağlamak için arka planda sorunsuz hareket ederek güvenilirliği ve maliyet verimliliğinin korunmasını sağlar.
 • Güvenli ve Güvenli: Reel Pay ödeme platformunun blockchain teknolojisi sağlayıcısı olarak, emniyet ve güvenliğin kurucusu ekip için olduğu kadar onların kullanıcıları için de çok önemli olduğunu anladıklarını iletmektediler. Protokoller, şifreleme ve güvenlik alanlarında ve genelinde mevcut öncü standartları uygulanmıştır.

REELT Token kime ait

REELT Token kurucusu kim, kime ait?

Reel Token kurucusu Navdeep Sharma’dir. Reel Star’ın kurucu ortağı olan Navdeep, BT’nin birçok alanında yılların deneyimini kuruluşa taşıyor. Bir BT donanımı uzmanı, girişimciliğe dönüşmüş, hem BT hem de Medya ve Eğlence sektörlerinde işler yaratmış ve büyütmüştür.

CEO (İcra Kurulu Başkanı)
Mark Hauptman

COO (Baş İşletme Sorumlusu)
Hardeep Singh

Asya Başkanı
MARC Robinson

CTO (Baş Teknoloji Sorumlusu)
Andrzej M

CRO (Gelir Başkanı)
Jaspreet Manku

CFO (Mali İşler Başkanı)
Shammi Batra

CMO (Pazarlama Başkanı)
Kiran Deshmukh

CSO (Baş Strateji Sorumlusu)
Ojas Deshmukh

GM (Genel Müdür)
Shubham Goyal

REELT Token nereden, nasıl alınır?

REELT alım-satım işlemine başlayabilmek için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden Gateio borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt esnasından sizden istenen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz gerekmektedir. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra yapacağınız ilk işlem kimlik doğrulaması olmalıdır.

REELT Token Yorum, Geleceği!

ReelToken, Reel Metaverse/Omniverse’in sonsuz olasılıkları için tercih edilen pasaport olacaktır. Yaratmak, deneyimlemek ve fayda sağlamak için sınırsız potansiyele sahip olduğunuz bir yer. Herkesin yararına yaratıcılığı ve bağlantıyı geliştirmek için Web3 ve geleceğin teknolojilerinden sürdürülebilir bir şekilde yararlanarak, herkes için eşit erişim ve fırsata sahip, yaratıcılardan ve katılımcılardan oluşan küresel, birbirine bağlı bir topluluk sağlamayı amaç edinmişlerdir.

ReelToken henüz çok yeni bir proje olup, listelemeleri gerçekleşip gerekli veriler oturduktan sonra bölüm yeniden güncellenecektir. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmasını yapmalıdır.

 Rersmi web sitesine göre ReelToken yol haritası şu şekildedir;

2023 1.Çeyrek

 • Genel Lansman
 • V2’ye yönelik yinelemeli uygulama geliştirme sürümleri
 • V2 pazar lansmanı
 • Sanatçı erişimini artırın
 • Metaverse entegrasyonunu artırın
 • Sadakat programı yayınlayın
 • Kullanıcılar için üretken aracı hassaslaştırın
 • Açık Sadakat programı ve İş Entegrasyonu ve sosyal yardım
 • Koleksiyoncular Kulübünü Başlatın
 • Cüzdan API’sı geliştirin
 • Sanatçı/Yaratıcı Fonu Geliştirin
 • 2. airdrop’u başlat
 • Beta Testi FH Şifreleme entegrasyonu
 • Web’de Reel Star Uygulama Dağıtımı

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.