Raj Dhamodharan Kripto Paralar İle İlgili Konuştu

kripto para

Mastercard Cryptocurrency ve Blockchain Başkanı Raj Dhamodharan, şirketin kripto para birimlerini ödeme olarak ana akıma getirmek için üzerinde çalıştığı kilit alanlar hakkında konuştu. Mastercard’ın Üst Düzey Yöneticisi (Raj Dhamodharan) Kripto Paralar İle İlgili Konuştu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! 

Mastercard’ın Üst Düzey Yöneticisi Kripto Paralar İle İlgili Konuştu

Raj Dhamodharan, her şeyden önce şirketin kripto para kartları dağıttığını açıkladı. Mastercard, bu yıl dünya çapında birçok yeni program başlattı. Geçen yıl Mastercard , kripto para birimlerinde geri ödemeli bir kredi kartı çıkarmak için kripto para borsası Gemini ile ortaklık kurdu ve Ağustos ayında, ödeme sistemi Arjantin’de kripto banka kartlarını başlatmak için Binance pazarıyla ortaklık kurdu .

Mastercard’ın üzerinde çalıştığı ikinci alan, kripto para birimleri için hizmetlerdir. Dhamodharan, Mastercard’ın kendisini bir siber güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olarak konumlandırdığını ve ayrıca on binlerce finans kurumuna danışmanlık ve bankacılık hizmetleri sağladığını kaydetti.

İlginizi Çekebilir

Şirket, kripto para piyasasının oyuncularına benzer hizmetler sunmayı amaçlıyor. Bu sebepten dolayı Mastercard, danışmanlık faaliyetlerini kripto para birimlerinin satın alınmasını içerecek şekilde genişletti. Bu ay şirket, dijital varlıkları izlemek ve kripto para dolandırıcılarına karşı koruma sağlamak için Crypto Secure adlı yeni bir ürün tanıttı . Üçüncü yön, kripto para birimi ödemeleridir. Dhamodharan, şirketin önde gelen kripto odaklı birkaç firmayla ortaklık kurduğunu belirtti: Paxos, Circle, Evolve ve Uphold. Şirketler birlikte, kripto varlıklarını ödeme yapmak için hızlı bir şekilde fiat paraya dönüştürmenin yollarını yaratmaya çalışıyorlar. Mastercard‘ın geliştirmekte olduğu bir diğer alan, meta veri depoları ve NFT‘ler.

Yakın gelecekte dijital varlıklara sahip olmak ve bunları harcamak, bir mağazada temassız kartla ödeme yapmak kadar kolay olacak. Dhamodharan, merkez bankalarının kripto para birimleri ve dijital para birimleri finansal sistemi dönüştürebilir ve NFT’ler, blok zinciri tabanlı oyunlar ve metaversiyonlar tüketici satın alma davranışını değiştirebilir dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.