Pundi X Nedir ? PUNDIX Coin Kaç TL ?

PUNDIX Coin Nasıl Alınır ? 

Pundi X ( PUNDIX Coin ) blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü ile perakende işletmelerini dönüştürmek amacıyla blok zinciri ile çalışan cihazların lider geliştiricisidir. PUNDIX’in misyonu, dijital para birimlerinin sınırlar ötesinde daha fazla insan için daha erişilebilir olmasını sağlamak ve dijital para birimlerinin faydasını daha da artırmaktır. Peki tam olarak Pundi X Nedir ? PUNDIX Coin Kaç TL ? Pundi X Toplam Arz ! PUNDIX Coin Nereden Alınır ? PUNDIX Coin Nasıl Alınır ? 

Pundi X ( PUNDIX Coin ) Nedir ? 

Pundi X ( PUNDIX Coin ) blok zinciri tabanlı satış noktası çözümü ile perakende işletmelerini dönüştürmek amacıyla blok zinciri ile çalışan cihazların lider geliştiricisidir. PUNDIX‘in misyonu, dijital para birimlerinin sınırlar ötesinde daha fazla insan için daha erişilebilir olmasını sağlamak ve dijital para birimlerinin faydasını daha da artırmaktır.

PUNDI X PoS cihazlarıyla günlük yaşantıda alışveriş yapmanın yanı sıra kripto para alım satım işlemlerini de gerçekleştirebilmekteyiz. Pundi X PoS ayrıca, AliPay, E2Pay, Go-Pay, Pundi-Pundi ve WeChat Pay gibi popüler ödeme platformlarını da desteklemektedir. PUNDI X projesi, 2017 yılında Zac Cheah ve Pitt Huang tarafından kurulmuştur. Kurucular 2012’de bir HTML5 İlgi Grubunda bir araya geldi ve girişimi yaratan tek fikir, kripto para birimlerini herkesin günlük yaşamının bir parçası haline getirmenin bir yoluydu.

Açık Platform, blok zinciri geliştiricilerini, dijital varlık verenleri ve işletmeleri, özel dijital varlıklarını XWallet, XPOS ve XPASS kartları dahil olmak üzere Pundi X’in ödeme ekosistemine özgürce uygulama ve listeleme konusunda desteklemektedir. Geliştiriciler ve tüccarlar artık dijital varlıklarını çeşitli çevrimdışı ve çevrimiçi ödeme senaryolarına hizmet etmek için kolayca kullanılabilir hale getirebilirler. Açık Platform, önce ERC20 ve BEP2 belirteçlerini destekleyecek ve daha sonra diğer blok zincirinin dijital varlıklarına genişleyecektir.

Pundi X Toplam Arz

Pundi X projesinin hedefi , kripto para birimini herkesin kullanımına sunmaktır. Diğer benzer projeler bankacılık sisteminden daha iyi performans göstermeye çalışırken, Pundi X bunu gerçekleştirmek için perakende işletmelerini dönüştürmeyi basitleştirmeye çalışıyor. Pundi X, XPOS, XPASS ve sanal XWallet ile bir blok zinciri ödeme ekosistemi yarattı. XPOS, kripto para birimleri için dünyanın ilk blockchain destekli kablosuz satış noktasıdır (POS).

PUNDIX Coin Kaç TL ?

Pundi X Toplam Arz !

Pundi X Toplam Arz : 258.491.637

Önerilen Makaleler

PUNDIX Coin Nereden Alınır ? PUNDIX Coin Nasıl Alınır ?

Pundi X almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Pundi X  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Pundi X Nedir ? PUNDIX Coin Kaç TL ? Pundi X Toplam Arz ! PUNDIX Coin Nereden Alınır ? PUNDIX Coin Nasıl Alınır ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • PUNDIX Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.