IDEX Coin Nedir ? IDEX Coin Kaç TL ?

IDEX Coin Kaç TL
Abone Ol 

Son zamanlarda yükselişi ile bir çok kullanıcının dikkatini çekmeyi başaran IDEX Coine yer vereceğiz bu makalemizde. IDEX Coin Ethereum üzerine inşa edilmiş olan kripto para birimidir. Merkezi bulunmayan, yüksek işlem hacmini ve  gerçek zamanlı işlemeleri destekleyen akıllı sözleşme bordasıdır IDEX . Peki tam olarak IDEX Coin Kaç TL ? IDEX Nedir ? IDEX Kaç TL ? IDEX Coin Canlı Fiyat ! IDEX Coin Nasıl Alınır ? IDEX Coin Nereden Alınır ?

IDEX Coin Nedir ?

IDEX Coin Ethereum üzerine inşa edilmiş olan kripto para birimidir. Merkezi bulunmayan, yüksek işlem hacmini ve  gerçek zamanlı işlemeleri destekleyen akıllı sözleşme bordasıdır IDEX.  Söz konusu coinin açıklamasına göre , en gelişmiş kripto para borsasıdır  ve platform sayesinde performansından yada güvenliğinden ödün vermeden işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğini iddia etmektedirler. IDEX ‘in amaçlarından biride ; işlemeleri toplu olarak çözmek adına Merkel köklerini kullanarak işlem ücretlerini ve tıkanıklılık sorununu ortadan akldırmakatdır

Öte yandan platformda staking yapan kullanıcılar ağın temel bileşenlerine katkıda bulundukları için ödüllendirilmektedirler. Borsaya daha fazla yatırımcı ve piyasa yapıcılar girdikçe , piyasaya likidite eklenerek hacim ve staking ödülleri arttırılmaktadır.

IDEX Coin Kaç TL ? – IDEX Coin Canlı Fiyat

IDEX Coin Toplam Arz !

IDEX Coin Toplam Arz : 1.000.000.000 IDEX ‘ dir.

IDEX Coin Nereden Alınır

Önerilen Makaleler

IDEX Coin Nasıl Alınır ? IDEX Coin Nereden Alınır ?

IDEX Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. IDEX alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz. IDEX Coin Canlı Fiyat ! IDEX Coin Nasıl Alınır ? IDEX Coin Nereden Alınır ?

  • IDEX Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..